Wpis z mikrobloga

@Zawsze_Pomagam: O jak mnie w-----a taki ból d--y. Jedna z sensowniejszych reklam gdzie przy okazji reklamowania produktu, nosi znamiona kampanii społecznej. Mówi o konieczności monitorowania i dbania o swoje zdrowie, gdzie problemem nie jest to, że Twoje dziecko ma k---a serduszko czy delfinka wytatuowane na kostce, ale problemem jest to kiedy rodzic nie może złapać oddechu po wchodzeniu na schody, albo on pół roku coś go permanentnie boli i powinien
  • Odpowiedz
@Dijuna: zaścianek, bo ludzie w Polsce uważają, że malowanie na sobie permanentnych obrazków to obciach?
Co następne? Zaścianek, bo nie każdy jest fanem chińskich bajek?
Zaścianek, bo nie każda kobieta jest feministką?

Tatuaże to fajna sprawa - 100% wytatuowanych ludzi, których kojarzę, ma bądź miało poważne problemy z psychiką (np. obsesyjne szukanie atencji), a potem wielka sensacja, że ludzie wolą się od wytatuowanych osobników trzymać na dystans.
  • Odpowiedz
  • 0
@CJzSanAndreas: pracuję w wiekszej firmie, programiści, konsultanci, projekty i różne gówna. Ostatnio manager wpada do firmy

zoba vuvkid jaki sobie tatuaż o-----------m

Ludzie z tatuażami nie dostają pracy przez tatuaż. Nie dostają pracy ludzie nienadający się na dane stanowisko.
  • Odpowiedz
@Pantokrator:

zaścianek, bo ludzie w Polsce uważają, że malowanie na sobie permanentnych obrazków to obciach?


Zaścianek, że kogokolwiek ekscytuje co robi inny człowiek nawet jeżeli nie odbija się to na nim w żadnej mierze. Kolczyki, tatuaże, rurki, homoseksualiści... albo "chińskie bajki". W Polsce wszystko wszystkich w-----a mimo, że c--j ci do tego, że ktoś lubi anime (ja nie oglądam, ale nie irytuje mnie to bo dlaczego by
  • Odpowiedz
@Dijuna: to w takim razie, co cię obchodzi, co inny człowiek sądzi o innym człowieku, zaściankowy zacofańcu? Jego poglądy, jego sprawa, nikt ci nie każe słuchać/czytać/pamiętać.

Też.


Współczesny feminizm to zwyczajne szkodliwe wynaturzenie. Wspieranie tej chorej ideologii jest tragikomiczne.
Przedstawicielki "nomalnego feminizmu" to obecnie zwyczajne kobiety - współczesne kobiety nie tylko mają "równe prawa", ale w praktyce są wręcz uprzywilejowane. Darcie ryja o dyskryminacji w tych warunkach oznacza, że ktoś nie chce wcale równości, tylko sprowadzenia mężczyzn do
  • Odpowiedz