Wpis z mikrobloga

@Dijuna: o zaściankowości naszej kultury może też świadczyć fakt, że mamy doskonale wyedukowane społeczeństwo, a do tego, pomimo relatywnej biedy, na tle zachodniej Europy, mamy dobre statystyki dotyczące przestępstw.
  • Odpowiedz
@sztickinz: oburzenia czym?.
Współczesny feminizm to klub upośledzenia umysłowego, a faceci, którzy go wspierają, muszą mieć zdrowo sprane mózgi. Nie ma w tym nic oburzającego. Co najwyżej można czuć litość dla takich ludzi. I trwogę o przyszłość cywilizacji.
  • Odpowiedz
@Dijuna: spróbuj sobie wyobrazić pracownika korporacji, prokuratora, nauczyciela czy kogokolwiek innego z wyższych sfer posiadającego tatuaż.


@CJzSanAndreas: Haha, jak Ty mało wiesz, jak mało widziałeś. Malutki człowieczku.
  • Odpowiedz
@TheSjz3: Pracowałem w różnych korporacjach w Polsce i na świecie. Jeżeli ktokolwiek wyraziłby głośno dezaprobatę z powodu czyiś tatuaży, miałby poważne kłopoty. Od uczelni po korporacje z doliny krzemowej, widziałem ludzi wszystkich kolorów, wyznań i upodobań. Widziałem tatuaże i kolczyki. Od sprzątaczki po prezesów.
  • Odpowiedz
@TheSjz3: Na mnie obraziła się koleżanka z pracy, pani po 50, jak se tatuaż na ramieniu rozbudowałem i do łokcia półrękawka zrobiłem. Obraziła się i nie odzywała chyba z miesiąc. Nieważne, że wcześniej miałem już jakieś cacka, tylko pochowane pod koszulą.
  • Odpowiedz
spróbuj sobie wyobrazić pracownika korporacji, prokuratora, nauczyciela czy kogokolwiek innego z wyższych sfer posiadającego tatuaż.


@CJzSanAndreas: Pracuję w korporacji, mam półrękaw zrobiony i widać do w lecie.

A poza tym, ten z M jak miłość jest prawnikiem i też ma tatuaż (ten z brodą ) i pracuje w zawodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz