Wpis z mikrobloga

Dobranoc Mirki. Dopadły mnie przed snem #feels i pewnie przez najbliższe 2h będę próbował bezskutecznie zasnąć...
27 lat i nie mam nikogo. Chyba wszyscy moi znajomi (których zbyt wiele nie mam), jeśli nie mają już żony to przynajmniej mają dziewczynę... Natomiast ja wracam codziennie do pustego mieszkania, w którym nikt mnie nie wita. Cisza. Pustka. Tak jak w moim życiu. (,)
#dobranoc #tfwnogf
monde - Dobranoc Mirki. Dopadły mnie przed snem #feels i pewnie przez najbliższe 2h b...

źródło: comment_IiMBBqojIHYIt3Vvm136MC2jH615Y72l.jpg

Pobierz
  • 65
@konefka: Zły pomysł. Piesek miałby cały dzień siedzieć sam, bo praca? Nigdy nie miałem psa i wydaje mi się to nie w porządku.
@monde: Jak nie chcesz ciszy i pustki, poszukaj współlokatorów ( ) A na poważnie - z Twojego wpisu wynika, że chcesz mieć kobietę bo tak wypada/Twój wiek/puste mieszkanie. Słabe powody... Nie szukaj na siłę, więcej odwagi przy zagadywaniu. Pamiętaj, że wyśmianie czy
@Wozyack: Wow, dzięki za ten tekst :D Tak, grałem na Pegasusie (złota piątka lol). Bardzo trafne porównanie! Generalnie nie szukam na siłę, ale fajnie by było kogoś mieć... znudziło mi się być samemu. Zgadzam się jednak, że jest pewnego rodzaju "presja społeczna", która narzuca, że w wieku np. 27 lat to powinienem być po ślubie albo co najmniej zaręczony. Brakuje mi chyba odwagi... zanim zrobię jakiś krok w stronę dziewczyny to
@Ninvuj: Bo nawet ze strony rodziców co raz częściej pojawiają się pytania "czy już kogoś mam?". Wiem, że nie mogę pozwolić innym na dyktowanie życia, czasami po prostu zaczynam się zastanawiać, że może rzeczywiście coś ze mną jest nie tak :(
@monde: a co to jakis wyznacznik, że w jakims wieku trzeba byc juz po slubie? znam mnostwo ludzi po 30 ktorzy albo sa sami, albo zyja w zwiazku ale wcale nie maja planow na slub i to nie ze wzgledow wiary/przekonan. nic nie jest z Toba nie tak, nie pchaj sie w zwiazki byle bylo. masz za soba jakies zwiazki czy raczej marne doswiadczenie?