Wpis z mikrobloga

Dobranoc Mirki. Dopadły mnie przed snem #feels i pewnie przez najbliższe 2h będę próbował bezskutecznie zasnąć...
27 lat i nie mam nikogo. Chyba wszyscy moi znajomi (których zbyt wiele nie mam), jeśli nie mają już żony to przynajmniej mają dziewczynę... Natomiast ja wracam codziennie do pustego mieszkania, w którym nikt mnie nie wita. Cisza. Pustka. Tak jak w moim życiu. (,)
#dobranoc #tfwnogf
monde - Dobranoc Mirki. Dopadły mnie przed snem #feels i pewnie przez najbliższe 2h b...

źródło: comment_IiMBBqojIHYIt3Vvm136MC2jH615Y72l.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@monde: to dlaczego nikogo nie zaczniesz szukać? istnieje coś takiego jak portale/aplikacje randkowe i wcale nie przypał ich dzisiaj używać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cherme: Dziękuję :)
@Yankumiii: #zawstydzony :o (,)
@TheFuguFish: Gdzie można iść? :)
@ketorw: ale gdzie mam szukać? Napisałem, że jak spotykam fajną dziewczynę to zaraz słyszę "idziemy z moim chłopakiem" i szlag mnie trafia bo czuję się jakbym był ostatnim singlem na tym świecie. Jakieś konkretne portale/aplikacje polecasz? Martwię się czy tego typu portale to nie jest desperacja,
  • Odpowiedz
@monde: badoo, a portale randkowe jakiekolwiek byle nie fotka. kumpel na edarling znalazł zajebistą loszkę, na prawdę fajna dziewczyna, ułożona, 8/10.
  • Odpowiedz
@monde: Jak #!$%@? od ciebie desperacją, to napewno nie znajdziesz żadnej. Zajmij się sobą, znajdź hobby poza internetami, to szanse się zwiększą. Ewentualnie szukaj też w internecie, ale nie na portalach randkowych.
  • Odpowiedz
@Mirczan: prawde mówisz. @monde: spakuj plecak kup bilet w jakies fajne miejsce i podróżuj przez jakis czas. oderwij sie od wszystkiego i mysl pozytywnie. Tylko tyle albo az tyle. Negatywne myslenie tylko pogarasza Twoj stan.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wozyack: Relacja z frontu... chciałem się umówić na dzisiaj wieczór ze znajomą (wiem, że nikogo nie ma), wczoraj powiedziała, że nie ma problemu, spotkamy się. Zadzwoniła parę minut temu, że nie ma czasu, może innym razem (,)

Wołam i o
  • Odpowiedz