Wpis z mikrobloga

Czemu mezczyzni to takie pipcie? Publicznie udaja twardych i ogarnietych, ze wszystko po nich splywa, nawet najgorsze rzeczy, a tak naprawde sa jeszcze bardziej wrazliwi niz kobiety. Najgorzej jak sie taki zakocha i robi sie z niego kompletna ciepla klucha. Mezczyzna powinien byc oparciem dla kobiety, a nie kolejna rzecza do opiekowania sie.
Nocna, pewnie nikt nie odpowie z sensem, to takie tam luzne przemyslenia, ale nawet otaguje #pytanie #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 40
@kucikuci_: masz rację, ostatni raz jak sie tak zakochałem ze jak już była chemia to sie rozmiękczyłem jak pipa i nadskakiwałem, piekne słówka cuda wianki nieba bym jej uchylił a i tak potem miała #!$%@? i poszła do tego co ja olewał. JUz wiem jak to działa, nie ma #!$%@? zebym sie starał za bardzo. Robie swoje. Biore co chce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kucikuci_: a różowe jak się zakochają to są tak chorobliwie zazdrosne że muszą sprawdzać emaile, facebooka, i wszystkie inne komunikatory swojego faceta. Nie mówię już nawet o zabranianiu wymawiania imion swoich byłych partnerek nawet kiedy nie ma to żadnego związku z teraźniejszością.
@RuchalabymWiedzmina: pewnie, ze powinien miec uczucia, ale czy bycie na kazde skinienie dziewczyny jest takie fajne? byloby super, gdyby kazde mialo swoje zainteresowania i swoje zdanie, a nie ze laska ciagle slyszy "jak wolisz kochanie", nawet jezeli chodzi o takie #!$%@? jak to jaki film obejrzec wieczorem
@Pertaseth: napisalam juz wczesniej, ze mialam tu kiedys konto, przyszlam, bo nie moge zasnac i tesknie za nocna :3
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Jest dokladnie
@kucikuci_: przez was. przez to ze same nie wiecie jakiego mezczyzny chcecie i jednego wymagacie, drugie okazujecie a w dowolnym momencie odwracacie wszystko do gory nogami. jak facet niewprawiony w kobiece gierki i humory to sie wlasnie tak daje zamotac. najpierw cwaniakuje zeby zaimponowac, potem slyszy ze kobieta potrzebuje czulosci i dobroci wiec staje sie grzeczny i posluszny i wtedy przypominacie sobie ze facet ma byc twardy i nieczuly wiec go
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Zle sie wyrazilam. Na pewno nie jestem lewacka. Kazde z partnerow ma swoja role do wypelnienia, mezczyzna nie moze byc ulegly w stosunku do kobiety.
@sobi_m: Kobiety wiedza czego chca na poziomie instynktu. Dlatego jak jestescie "za miekcy", dziewczyny szybko znajduja innych! Poza tym, to tez okropne - jezeli facet jest na etapie proby zaimponowania kobiecie, wszystko co ona powie moze zostac wykorzystane przeciwko niej : D W sensie
@kucikuci_: jesli facet ma jakiekolwiek zainteresowania, zdanie na rozne tematy to nie musi udawac ze lubi to samo. najprawdopodobniej zaimponuje juz samym faktem nie bycia nijakim i samodzielnym mysleniem. jezeli tak myslisz to zgaduje ze max etap liceum? ;) btw. uwielbiam muzyke klasyczna :)
@sobi_m: Mezczyzni w prawdopodobnie kazdym wieku tacy sa. Z mojego doswiadczenia wiem, ze do 40 na pewno, niezaleznie gdzie sie znajduja w zyciu i spoleczenstwie. No i zaden facet nie jest "nijaki", ale bardzo wielu traci swoja niezaleznosc w obliczu silnych emocji.
@kucikuci_:
Statystycznie rzecz biorąc, kobiety to wciąż większe pipy. Choć trend zmian jest dość niekorzystny.

Nie wiem czemu @Obserwator_z_ramienia_ONZ wyleciał z tą "lewaczką". To diagnoza dokładnie odwrotna od właściwej.

To lewactwo czy feminizm -- już którejś z kolei, tym razem na pewno głupiej, fali -- łoi po męskości. Dzisiaj nie promuje się już tak męstwa, chłopców się tego nie uczy, a agresję się tępi (bardzo szeroko pojętą -- nie każda jest
@kucikuci_: a moze tak ci sie wydaje bo to gdzies w tobie lezy problem i natykasz sie jakis konkretny rodzaj facetow? i mysle ze wielu i facetow i kobiet jest nijakich tylko sami o tym nie wiedza
@Sh1eldeR:

Statystycznie rzecz biorąc, kobiety to wciąż większe pipy. Choć trend zmian jest dość niekorzystny.

Slowo "pipa" jest nacechowane pejoratywnie, kobieta nie moze byc pipa, chyba ze bylaby pipa w byciu kobieta (hehe, glupie zarty, hehe :/). Chodzi mi o to, ze kobieca uleglosc jest ich domyslna cecha, jest atutem. Przynajmniej powinna byc.

nie promuje się już tak męstwa, chłopców się tego nie uczy, a agresję się tępi

Wlasciwie to nie