Wpis z mikrobloga

Czemu mezczyzni to takie pipcie? Publicznie udaja twardych i ogarnietych, ze wszystko po nich splywa, nawet najgorsze rzeczy, a tak naprawde sa jeszcze bardziej wrazliwi niz kobiety. Najgorzej jak sie taki zakocha i robi sie z niego kompletna ciepla klucha. Mezczyzna powinien byc oparciem dla kobiety, a nie kolejna rzecza do opiekowania sie.
Nocna, pewnie nikt nie odpowie z sensem, to takie tam luzne przemyslenia, ale nawet otaguje #pytanie #zwiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 40
  • Odpowiedz
@kucikuci_:

Wlasciwie to nie wiem dlaczego. Nie ma ku temu warunkow/ bodzcow?

Wiele czynników.

W dzisiejszych, rozwiniętych krajach stawia się na bezpieczeństwo, pomoc, lewactwo (jednocześnie okradając ludzi z uczciwie zarobionych przez nich pieniędzy). Nie na ryzykowanie,
  • Odpowiedz
@Sh1eldeR:

I stąd ten pomysł, żeby jej słuchać.

Ale kobiety w ten sposob wyrazaja jakies fanaberie, spodziewam sie, ze za czasow nawet naszych dziadkow nie bylo tak, ze kobieta mogla przyjsc do mezczyzny i powiedziec, juz nawet nie "nie sluchasz mnie", a chociaz "chcialabym, zebys poswiecil mi wiecej uwagi kiedy mowie o swoich emocjach". To, ze kobiety w dzisiejszych czasach maja na to przyzwolenie jest prawdopodobnie spowodowane faktem, ze nie
  • Odpowiedz
@kucikuci_:

To, ze kobiety w dzisiejszych czasach maja na to przyzwolenie jest prawdopodobnie spowodowane faktem, ze nie potrzebuja jednego mezczyzny zeby przetrwac w tak duzym stopniu jak to mialo miejsce kiedys.

Oczywiście. To jest własnie dzięki temu całemu lewactwu. Bezpieczeństwu. Wsparciu państwowemu.

Państwo okrada wielu mężczyzn by dać zasoby kobietom. Państwo robi to, przystawiając mężczyznom pistolet do głowy (za spust nikt nie pociągnie, ale do więzienia już wsadzi). Już to zresztą napisałem: kiedyś to jeden facet zapewniał opiekę tej, której chciał zapewniać. Teraz wszyscy zapewniają wszystkim, chcą
  • Odpowiedz
@rybak17:

Po drugie próbujemy tylko odwalać szajs żeby zaruchać.

So true. Kobiety sie zdziwia jak ktos wreszcie wprowadzi na rynek te jakies tam roboty do seksu. Czekam <3
  • Odpowiedz
@kucikuci_: ZNACIE TE LASKI, NIE? XD NIEOBLICZALNE, TAKIE SĄ NAJLEPSZE, TAKIE "POZYTYWNIE #!$%@?ĘTE" SZALONE. PMS, DARCIE RYJA, ŻRE BO PŁACZE, PŁACZE BO GRUBA, WINKO Z KOLEŻANKAMI DO PORZYGU, NA DVD KOMEDIA ROMANTYCZNA, Z GRAMOFONU MYSLOVITZ, A NA DOJEBKĘ EKOLOGICZNE CIASTECZKA OWSIANE I ORGANICZNA KAWA Z MLEKIEM SOJOWYM. SKOK W BOK Z ENRIQUE BO HORMONY KAZAŁY, GORĄCY TEMPERAMENT XDDDD
ALE JAK MNIE NIE ZNIESIESZ GDY JESTEM NAJGORSZA TO NIE ZASŁUGUJESZ NA
  • Odpowiedz
@kucikuci_: Ale też mam świadomość że nie wszyscy tego samego oczekują. Ty masz inne oczekiwania, ja inne. Ale nie będe się bawił w takie gierki, udawanie twardziela itp, jak po prostu mi zależy na kimś, może głupie podejście może po jakimś czasie się znudzi (na pewno) ale jak już znajdę taką która to doceni to będzie git
  • Odpowiedz
@pijmleko: To chyba nie chodzi o udawanie twardziela, a o odpowiedni sposob ekspresji emocji. Nikt nie oczekuje, ze mezczyzni beda wylacznie zimni i wyrachowani, szczegolnie przy swojej kobiecie. Z drugiej strony jezeli zrobisz sie "za mily", to tez niedobrze.
  • Odpowiedz
@kucikuci_: no właśnie nie chodzi żeby być za miły, ale nie lepiej tak? Niż głupie gierki typu teraz bede udawał ze mi nie zależy, jak bym widział ze drugiej stronie zależy tonie odwalałbym takich szajsów
  • Odpowiedz