Wpis z mikrobloga

#sc2turniej

Zapisy do WykopCupu zostały właśnie zakończone! Zapisało się 35 uczestników, a co za tym idzie, drabinka będzie miała system RO32, z dodanymi trzema "przedmeczami" RO64 dla 6 wybrańców. Teraz kilka istotnych informacji:

-Od teraz, włącznie z tym wpisem, wszystkie pierdółki dotyczące turnieju (zgłaszanie wyników, podanie drabinki, anonse towarzyskie), będą tagowane tagiem #sc2turniej, żeby nie śmiecić naszego pięknego # sc2.

-Wbrew temu co mówią w radio i gazetach - nasz turniej wcale nie jest kolejnym turniejem bez nagród. W tej edycji do wygrania są dwa klucze do StarCraft BroodWar! Pierwszy wpadnie dla zwycięzcy, a drugi przypadnie wylosowanej osobie spośród reszty uczestników.

-Szczegóły turnieju zostana jeszcze dopracowane - Wszystkie półfinały jako BO5 są chyba niestety przesadą, a i przydałby się mały apdejcik map poola, bo domyślam się że nowa ladderowa mapa Cośtam Watcher, będzie jedną z najbardziej lubianych map, i dlatego chyba znajdzie swój slocik w naszym map poolu.

Prosiłbym także wszystkich o podanie swojego Nickname#ID, Rasy oraz Ligi (ogólnie to precz z segregacją rasową i ligową, no ale sie domagajo ;;)

Spamlista: (Prosiłbym jakiegoś użytkownika w kolorze bordo, coby pomógł zawołać, nie kręcąc mordo)

1 @ELETHYNH

2 @CHISTORYK

3 @CANISLUPUSLUPUS

4 @ANDR3V

5 @TRANWKAPSULKACH

6 @P1TEK

7 @ZEN274

8 @INFANTOR

9 @RABUSEK

10 @FISHER255

11 @TRUTKA

12 @OSTR

13 @MLODYBOCIAN

14 @ENTROP

15 @BLYSKOTLIWY

16 @MATJU

17 @HADRONSCOLLIDOR (Tu może być problem z kontaktem ;
; - banan)

18 @KLEJDAN

19 @TEH

20 @DEMBSKI

21 @WOMABO

22 @GOPIX

23 @BYSTRYBLONDYN

24 @ENTAROADUN

25 @KOLOROWY_JELONEK

26 @HAVOC

27 @TOCKAR

28 @KOWAD

29 @THEADAS

30 @MRMYDLO

31 @NAWON

32 @SCYTHE

33 @GLOSNIK

34 @XCCCX

35 @MERVIN

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem, ani nie rąbnąłem się w nicku, w razie czego sygnalizować :).
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elethynh: Będzie looser bracket?

Jeśli tak to co z dodatkowymi graczami:

Zapisało się 35 uczestników, a co za tym idzie, drabinka będzie miała system RO32, z dodanymi trzema "przedmeczami" RO64 dla 6 wybrańców


?
  • Odpowiedz
@Andr3v: Będzie loosers bracket oczywiście, po prostu ta trójka co odpadnie w tych trzech meczach, będzie miała o jeden mecz wcześniej w losers bracket.

No w praktyce to jest po prostu RO64 z 29 free winami, jakoś tak nazwałem dziwnie
  • Odpowiedz