Wpis z mikrobloga

Niedawno taki mój znajomy opublikował na fejsie, że zaręczył się z taką moją inną znajomą.
Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak bardzo chciałem napisać w komentarzu:

Chłopie! aleś się #!$%@?ł na muke!

Taka prawda niestety. Laska na studiach miała ksywkę "wspólna" i krążą legendy, że mieli ją wszyscy z akademika xD. Ja niestety tylko jej nagie cycki widziałem na imprezie... ale dobre i to!

Wiem, że powinienem go ostrzec wcześniej ale nie sądziłem, że tak daleko to zajdzie... a teraz już za późno. Trochę smutłem w sumie...
#feels #oswiadczenie #takaprawda #rozowepaski #truestory
P.....z - Niedawno taki mój znajomy opublikował na fejsie, że zaręczył się z taką moj...

źródło: comment_o92LQ8hJGiO536iJCxvKneA5QQ4GSEGN.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@slommy: zacytuje klasyka: "kto był #!$%@?ą za życia, kanarkiem nie zdechnie" ;). Niestety taka prawda, doświadczyłem też na własnej skórze... Dlatego dobrze z inwigilować swoją przyszłą partnerkę
  • Odpowiedz
  • 2
@Psikusmistrz: czy ja wiem. na imprezach rozne dziwne rzeczy odchodza, a i czasem mozna wyladowac z roznymi osobami w lozku. ja bym jej nie skreslal jesli jest szczesliwa i nie jest chora. poza tym te akademickie legendy ech
  • Odpowiedz
nie rozumiem co ma wspolnego to jak sie bawila laska na studiach do tego jak sie bawi z tym kolesiem.


@slommy: Nie wiem jak Ty, ale ja bym nie chciał baby z takim przebiegiem :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Obliv: fajne cyce, doswiadczona, imprezowa - jak dla mnie odhacza wszystkie boksy. Jesli by li tylko nie pila wiecej ode mnie to panna idealna
  • Odpowiedz