Wpis z mikrobloga

@Pavlus: Jak wody odeszly to w ciagu 12 godzin bedzie juz dzieciak po tej stronie brzucha :) spokojnie, jest wczesniej ale nie jest tak zle. A nie bedziesz przy porodzie?
@Naciass: będę będę. Taki mam plan przynajmniej. Bliźniaki niby wcześniej się rodzą ale tak od 38 tygodnia jest już na pewno ok. Narazie lekarze chcą podtrzymać no i zapobiegawczo steryd na rozrost płuc.
@Pavlus: bliźniaki 35tc to tak standardowo, będzie dobrze, pewnie po prostu troszkę dłużej poleżą w szpitalu. Ciąża pojedyncza jest uznawana za donoszoną od 36, więc aż tak bardzo się nie pospieszyły :) Wszystkiego dobrego i dużo zdrówka :)
@trustME: można powiedzieć że wywalili mnie z oddziału, bez kopa, ale jednak ;-). Trust me, komuna jeszcze obecna. Oczywiście oficjalne godziny odwiedzin od 13 do 18 ale i tak przyjechałem rano.
@piotria: taka prawda... jeszcze nie dodałem że akcja się zaczęła przed północą, no i ja oczywiście z nią w szpitalu, jak już się skończyło (...cesarką) to byłem chyba niewiele mniej wykończony co ona