Hej Mirki, kupiłem nowy samochód, niestety o ile język systemu w navi mogę zmienić, o tyle język komunikatów na desce rozdzielczej jest po niemiecku i tutaj zmiana jest możliwa jedynie przed podłaczenie komputera i zmianę za pomocą specjalnego programu (Renault Clio IV). Czy wiecie kto w Szczecinie wykona mi taką zmianę? I gdzie nie zapłacę miliona monet :/
Dzięki.
#szczecin #samochody
Dzięki.
#szczecin #samochody









#szczecin