Wpis z mikrobloga

Podsumowując, to był prawdziwy patriotyczny marsz
- Bez rac
- Bez burd
- Bez zakrywania twarzy
- Bez szalikowców i kiboli
- Bez niszczenia miasta
- Bez niszczenia czyjegoś mienia
- Bez agresji w jakimkolwiek zakresie
Za to było:
- Świetna atmosfera
- Całe rodziny
- Pełna rozpiętość wiekowa
- Poczucie wspólnoty
- Mnóstwo inteligentnych ludzi z którymi można było świetnie podyskutować

Niech sobie pisowskie trolle szczekają do woli, niech ich boli d--a i niech się złoszczą. Gadzinówka niech podaje manipulacje i kłamstwa. Niech sobie wykopują za pomoca spambotów swoje gównoznaleziska. Ważne że społeczeństwo pokazało swoją siłę, i jest to dopiero początek.

Był to piękny przykład dany przez tą część społeczeństwa która stawia kulturę i inteligencję ponad to co przedstawia sobą motłoch z racami w kominiarkach na głowie. Fantastycznie było w tym uczestniczyć, w pochodzie Polaków gorszego sortu jak to określił nas towarzysz kaczyniak.
#marsz #kod #neuropa #oswiadczenie #4konserwy
b.....u - Podsumowując, to był prawdziwy patriotyczny marsz
- Bez rac
- Bez burd
-...

źródło: comment_lLnarxsoXKLNx5akU4euWkfX4crBbG6h.jpg

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blubi_su: kalką nie jest, jest czymś gorszym, projektem biznesowym ludzi którzy są z tyłu.
Suma poparcia dla PO i Nowoczesnej jest stała, jedno może tracić drugie zyskać jednak nadal będą na nich głosować ludzie o określonych poglądach.
Tłumaczenie że to jedyna umiarkowana opcja jest, co by tu nie owijać, po prostu głupie. Jak zdefiniujesz normalność?
Poprzez związki jednopłciowe i dorosłych ludzi zmieniających płeć a może legalizując pedofilie?
Masz pretensje o konserwatyzm PiSu i ugrupowań z prawej sceny politycznej, samemu popierając
  • Odpowiedz
@blubi_su: Po pierwsze to co to ma do rzeczy? Bo nie wiem w jaki sposób Twój komentarz odnosi się do tego co napisałem

Po drugie twój argument jest inwalidą, bo wg tej samej strony, z której zamieściłeś tutaj wykres, PiS wygrał praktycznie wszędzie w wyborach parlamentarnych 2015, w tym w Warszawie, wśród najlepiej wykształconych i na większości zachodu Polski:
frnk - @blubi_su: Po pierwsze to co to ma do rzeczy? Bo nie wiem w jaki sposób Twój k...

źródło: comment_4Lerdnewjl0OIjuDNGj1Ly3yPr0ygihj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
w tym w Warszawie, wśród najlepiej wykształconych i na większości zachodu Polski:


@frnk: Pamiętaj że do głosów Warszawy liczone sa głosy imigrantów, którzy jak wiadomo nie są elitą narodu... Nie mówiąc już o polonii amerykańskiej która dalej myśli że u nas wojsko na ulicach stoi i zakupy robi się w Pewexie.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Jesteś lemingiem. Teraz wygląda to jak pusta obelga z mojej strony, ale za kilka lat być może wrócisz poczytać swoje stare wypowiedzi i będzie ci ich wstyd. Bardzo wstyd.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Gdzie byliscie jak zabierali z OFE? Jak szly ciezkie walki PO? Jak mieli wprowadzic ACTA? Jak przyjmowali wszystkie dekrety Unii znaczy sie Merkelowej ktore uderzaly w polskich rolnikow i przedsiebiorcow?
Natomiast teraz jak jest bajzel w TK ktory i tak byl anty-polski to nagle sie zebrali. Kaczynski dobrze ich podsumowal.
  • Odpowiedz
@blubi_su: nie rozumiem Cie. Czemu jak byly marsze przeciw imigrantom nie bylo to tak rozdmuchane tylko z kazdej strony jechane ze ksenofobia itp.

Powiedz mi jedno , co macie na celu robiac ten marsz? Jedyne w co moge uwierzyc to ze robicie elektorat który obali PiS za 4 lata. Bo poki co kaczynski smieje sie z was i dalej robi swoje podczas waszych krzyków. Sam marsz nie bylby zly gdyby
  • Odpowiedz
@lazzyday: Bo niby co? Bo mówię głośno jak jest? Bo mam w dupie kaczyńskiego, dudę, macierewicza i resztę tego katolskiego motłochu? Będe mówił o tym głośno i wyraźnie. Bo to nie mój prezydent i nie mój rząd. Ja na tych patałachów nie głosowałem :) Cieszy mnie to że tak wiele osób wczoraj było pokazać gdzie oni mają tą klikę :) A będzie coraz lepiej :)
  • Odpowiedz
@blubi_su: Swoją retoryką niczym nie różnisz się od babci szarpiącej reportera TVP Info. Prezentujesz jedynie inny typ pieniactwa. Pozujesz na inteligentnego i wykształconego a już w pierwszym poście bijesz pianę. Dałeś też pokaz swojego oświecenia i skakałeś razem z Giertychem albo szedłeś pod pachę z Rysiem Kaliszem ?
Prawda jest taka że nie wiadomo jak byś / byście się produkowali to realną siłą KODu jest geriatria 50-60 + co widać
  • Odpowiedz