Wpis z mikrobloga

Podsumowując, to był prawdziwy patriotyczny marsz
- Bez rac
- Bez burd
- Bez zakrywania twarzy
- Bez szalikowców i kiboli
- Bez niszczenia miasta
- Bez niszczenia czyjegoś mienia
- Bez agresji w jakimkolwiek zakresie
Za to było:
- Świetna atmosfera
- Całe rodziny
- Pełna rozpiętość wiekowa
- Poczucie wspólnoty
- Mnóstwo inteligentnych ludzi z którymi można było świetnie podyskutować

Niech sobie pisowskie trolle szczekają do woli, niech ich boli dupa i niech się złoszczą. Gadzinówka niech podaje manipulacje i kłamstwa. Niech sobie wykopują za pomoca spambotów swoje gównoznaleziska. Ważne że społeczeństwo pokazało swoją siłę, i jest to dopiero początek.

Był to piękny przykład dany przez tą część społeczeństwa która stawia kulturę i inteligencję ponad to co przedstawia sobą motłoch z racami w kominiarkach na głowie. Fantastycznie było w tym uczestniczyć, w pochodzie Polaków gorszego sortu jak to określił nas towarzysz kaczyniak.
#marsz #kod #neuropa #oswiadczenie #4konserwy
b.....u - Podsumowując, to był prawdziwy patriotyczny marsz
- Bez rac
- Bez burd
-...

źródło: comment_lLnarxsoXKLNx5akU4euWkfX4crBbG6h.jpg

Pobierz
  • 226
  • Odpowiedz
@blubi_su: Duda - prezydent z którego nareszcie mogę być dumny, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Nie wiem z jakich powodów jedziesz po nim. Początek kadencji ma bardzo dobry.
I powiedz mi coś - kto Ci naopowiadał tych bajek o "katolibanie", wojsku na ulicach i innych? Jakoś PIS rządził 2 lata i nie pamiętam żeby wojsko było na ulicach a każdy pod przymusem chodził do kościoła i nie przypominam sobie kontroli
  • Odpowiedz
nie no jaki znowu opór społeczny? Kilkudziesięciu bezmózgich lajklowiczów z FB którzy nie mają własnych przekonań a szczekają tak jak ogół , bojówki PO i Nowoczesnej zwożone z całej Polski autokarami, plus ludzie opłaceni przez petru i ludzi za nim stojących? Dodaj do tego sztandary tęczowe i szmaty europejskie i masz przekrój całego tego , pożal się boże, ruchu społecznego. Prawdziwym, spontanicznym a przedewszystkim ODDOLNYM ruchem, był Marsz Niepodległości, tam faktycznie ludzie
rzep - > nie no jaki znowu opór społeczny? Kilkudziesięciu bezmózgich lajklowiczów z ...

źródło: comment_4TkVwldbNBCyuXaMBfEn1Q8G1FPo2dR6.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@blubi_su: aż musiałem konto założyć:) czytanie/ sondowanie opinii ludzi na wykopie bez zakładania konta ma swoje plusy, byłem z boku..
Generalnie jest tak że nic nie dzieje się bez powodu, dlatego co bardziej spostrzegawczy (a nie łatwowierni) widzą że ruchy społeczne rozwijają się powoli. Nowoczesna powstała ot tak(?), nie mieli praktycznie żadnych struktur za to mieli pieniądze, odgórnie wyłożone pieniądze. Zakładam ,że ktoś musi mieć interes w tym żeby utrata
  • Odpowiedz
@epsilon_eridani: Zauważ że nowoczesna nie jest kalką PO. jest dużo bardziej świecka, ma całkiem inne standardy i cele. To że trafia do ludzi z poglądami centrowymi to przecież normlanie bo w tym kraju nie ma partii centrowej. Są albo oszołomy z lewej albo z prawej. Oni idealnie pasuja do wyborcy świeckiego umiarkowanego. Do pracującej części społeczeństwa która ma gdzieś smoleńsk, rydzyka, ale też nie podoba się 75% podatek.
Wcale mnie
  • Odpowiedz
@Helldorondo: Duda tańczy jak mu Kaczor zagra. Co było tym bardzo dobrym początkiem kadencji? Enigmatyczne 500mln z Chin? Dwuletnie rzady PiSu były czasem gwałcenia wszystkich możliwych praw przez służby specjalne i twory typu CBA. Przypominam ze dlatego ludzie sie zbuntowali i oderwali ich od władzy. Cena paliwa nie była i nie jest zależna od rzadu w kategoriach o których mowisz. To zagadnienie doskonale tłumaczy ekonomia. Fakt jest taki ze retoryka
  • Odpowiedz
@blubi_su: huehuehue, pewnie każdy może sobie demonstrować ile chce:) chciałbym zaznaczyć że w tym roku na marszu niepodległości też był pożądek i kultura. Przypadek??? Nie sądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blubi_su: Ja się pytam gdzie byli Ci kulturalnie manifestujący ludzie jak Bronko wyprzedawał narodowe skarby i wchodził w potajemne układy ze służbami? Jak Tusko spierdzielał do Brukseli w przed dzień zawiśnięcia na szubienicy społecznego zaufania. Czemu nikt nie skandował i nie wychodził na ulice? Gdzie wtedy byliśmy?
  • Odpowiedz
pożądek i kultura


@jackamer: Mam im gratulować? Wow udało im się nie zniszczyć tym razem niczego, i nie zrobić burdy, brawo! Prewencyjnie mieli na sobie kominiarki, ot tak w razie czego, ale udało im się, zostali opanowani. Pfffff
  • Odpowiedz
@blubi_su: Strasznie mnie śmieszy jak czytam takie kretyńskie komentarze jak Twój, pisane przez naiwnych ludzi którym wydaje się, że szli w obronie demokracji. Myślę, że Swetru jako inteligenty człowiek też ma niezłą bekę, jak widzi jak łatwo mu ruchać tę część społeczeństwa, której jeszcze nie rucha Kaczyński.

Przecież ten przemarsz, zorganizowany przez jakiś KOD (jak się okazuje blisko współpracujący z Nowoczesną), przy pełnym poparciu PO, PSL, SLD i środowisk skupionych
  • Odpowiedz