Wpis z mikrobloga

1. Poznaj loszke na tinderze
2. Z twarzy dobre 8.5/10, z ciala 7/10
3. Generalnie bardzo ladna ale cholernie niesmiala
4. Gadaj z nia troche i nawet polub, spoko jest
5. Spotkaj sie i miej seksy, ona ci mowi ze nie robila tego od ponad 2 lat juz
6. Seksy takie sobie raczej, badz troche rozczarowany
7. Nadal z nia rozmawiaj bo lubiles ja jako osobe i przymknales oczy na slabe seksy
8. Ona mowi ze jest zainteresowana tylko FWB bo za duzo razy na zwiazkach sie przejechala
9. mieszane_uczucia.gif

Co robic jak zyc? Ja jestem chyba troche zbyt konserwatywny na FWB, ale jednoczenie strasznie zal taka propozycje odrzucac

z 2 strony, seksy raczej slabe byly i jakos super nie korci mnie zeby to powtorzyc, utrzymywalem z nia nadal kontakt bo ja po prostu lubilem

co robic jak zyc wykopie? Naprawde nie wiem co mam z ta cala akcja zrobic a ona chce odpowiedzi czy idziemy na taki uklad czy nie

czemu zycie musi byc takie trudne

#przegryw #tinder #tfwnogf #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 61
  • Odpowiedz
@kuhwa: idzie poznac jakas loszke na tym? pytam powaznie, jakos zawsze wydawalo mi sie ze lawiej i szybciej jest to zrobic w drodze po bulki...
duzo sie trzeba pierdzielic z tym? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kuhwa: Człowieniu, jak masz taką okazję to korzystaj:) Kto wybrzydza ten nie rucha. Poza tym jeżeli jej taki układ pasuje to w czym problem? Żadnych zobowiązań. Nie będzie Ci szczelać foszków co miesiąć. Poprostu napisze że nie może się dziś... spotkać:) A jak coś wyjdzie z tego ciekawszego to super. Kurde felek co Ty się zastanawiasz. Masz loszkę do dobrej symbiozy bez zbędnych zobowiązań. Jako samotny facet byłbym zdecydowanie zainteresowany
  • Odpowiedz
@xSQr: Piszesz do kogoś "różnimy się, nie oceniam cię", ale wyżej już określiłeś kobiety w relacjach FWB jako zakompleksione. Nie zgrywaj wyrozumiałego, po prostu według Ciebie jest to złe i koniec. :)
@kuhwa: Jeśli Twoja moralność nie stoi na przeszkodzie, czerp z tego jak najwięcej i pozwól czerpać tej dziewczynie. No i wiesz, zawsze mogło być tak, że ona za bardzo się wstydziła, dlatego seksy wyszły średniawe. Teraz
  • Odpowiedz
@xSQr: Piszesz do kogoś "różnimy się, nie oceniam cię", ale wyżej już określiłeś kobiety w relacjach FWB jako zakompleksione. Nie zgrywaj wyrozumiałego, po prostu według Ciebie jest to złe i koniec. :)


@BoltoS: Tak, wg mnie jest to złe i jest to moja ocena, ALE - każdy ma prawo oceniać dopóki innych nie krzywdzi i działać wg swoich kryteriów a nie MOICH.
  • Odpowiedz
@kuhwa: To zależy od ciebie jak cie jara ruchanie dla samego zaspokojenia to spotykaj się z nią.
Ja po takich przygodach czuję się jak #!$%@?
Szukam miłości, tylko że tera różowe chcą się tylko ruchać, a nie przytulać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@jedrek1212: Serio - kobieta to taka bardziej rozbudowana lalka do "ruchania"?

Może ja ze swoimi 33 latami jestem już "stary" ale te wszystkie pomysły FWB albo FF są dla mnie chore.
W większości to kobiety ukrywające poważne kompleksy, bojące się poważnego związku a takie sytuacje tylko pogłębiają ich problemy.

No ale....

@xSQr: Mam w pracy taką jedną, ale jak ktoś ją obrazi mówiąc cokolwiek co jej nie pasuje,
  • Odpowiedz