Wpis z mikrobloga

1. Poznaj loszke na tinderze
2. Z twarzy dobre 8.5/10, z ciala 7/10
3. Generalnie bardzo ladna ale cholernie niesmiala
4. Gadaj z nia troche i nawet polub, spoko jest
5. Spotkaj sie i miej seksy, ona ci mowi ze nie robila tego od ponad 2 lat juz
6. Seksy takie sobie raczej, badz troche rozczarowany
7. Nadal z nia rozmawiaj bo lubiles ja jako osobe i przymknales oczy na slabe seksy
8. Ona mowi ze jest zainteresowana tylko FWB bo za duzo razy na zwiazkach sie przejechala
9. mieszane_uczucia.gif

Co robic jak zyc? Ja jestem chyba troche zbyt konserwatywny na FWB, ale jednoczenie strasznie zal taka propozycje odrzucac

z 2 strony, seksy raczej slabe byly i jakos super nie korci mnie zeby to powtorzyc, utrzymywalem z nia nadal kontakt bo ja po prostu lubilem

co robic jak zyc wykopie? Naprawde nie wiem co mam z ta cala akcja zrobic a ona chce odpowiedzi czy idziemy na taki uklad czy nie

czemu zycie musi byc takie trudne

#przegryw #tinder #tfwnogf #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 61
  • Odpowiedz
@kuhwa: seks jest jak pizza, dobry jest dobry, a słaby też jest całkiem dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) skoro nie byłeś na tyle konserwatywny, żeby poruchać po raczej niedługim (wnioskuję) czasie, to i na FWB nie powinieneś być (ogólnie to chyba po prostu się chwalisz, a nie żalisz, prawda?)
  • Odpowiedz
@HotKiciaMrau: w sumie to może nawet to by było fajne gdyby reszta trzymała poziom, ale leżała jak deska i ja musiałem wszystko robić, zmachałem się jak #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz