Wpis z mikrobloga

1. Poznaj loszke na tinderze
2. Z twarzy dobre 8.5/10, z ciala 7/10
3. Generalnie bardzo ladna ale cholernie niesmiala
4. Gadaj z nia troche i nawet polub, spoko jest
5. Spotkaj sie i miej seksy, ona ci mowi ze nie robila tego od ponad 2 lat juz
6. Seksy takie sobie raczej, badz troche rozczarowany
7. Nadal z nia rozmawiaj bo lubiles ja jako osobe i przymknales oczy na slabe seksy
8. Ona mowi ze jest zainteresowana tylko FWB bo za duzo razy na zwiazkach sie przejechala
9. mieszane_uczucia.gif

Co robic jak zyc? Ja jestem chyba troche zbyt konserwatywny na FWB, ale jednoczenie strasznie zal taka propozycje odrzucac

z 2 strony, seksy raczej slabe byly i jakos super nie korci mnie zeby to powtorzyc, utrzymywalem z nia nadal kontakt bo ja po prostu lubilem

co robic jak zyc wykopie? Naprawde nie wiem co mam z ta cala akcja zrobic a ona chce odpowiedzi czy idziemy na taki uklad czy nie

czemu zycie musi byc takie trudne

#przegryw #tinder #tfwnogf #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 61
  • Odpowiedz
@kuhwa: Jeśli pójdziesz na FWB to będziesz taki sam jak ci na których się "przejechała". Wiadomo, nic nie musisz ale czy nie lepiej jednak "odczarować" ją z tych złych wspomnień i stworzyć dobry związek skoro fajnie ci się z nią gada itd?
  • Odpowiedz
@kuhwa: Nie mam może jakiegoś bardzo dużego doświadczenia z takimi związkami* (około 10 w ciągu ostatnich 3 lat), ale wnioski jakie wyciągnąłem są następujące:
- ktoś się prędzej czy później #!$%@? (beniz, huehiehie) lub staje się zazdrosny
- seksy nigdy nie są przez cały czas dobre/złe. Można zacząć fajnie i po czasie się to psuje, lub odwrotnie.
- "Z twarzy dobre 8.5/10, z ciala 7/10" + "ona ci mowi ze nie robila tego od ponad 2 lat juz" - taktyczka, są szanse że mówi prawdę, ale #logikarozowychpaskow jest w takich wypadkach często
  • Odpowiedz
@jedrek1212: Serio - kobieta to taka bardziej rozbudowana lalka do "ruchania"?
Może ja ze swoimi 33 latami jestem już "stary" ale te wszystkie pomysły FWB albo FF są dla mnie chore.
W większości to kobiety ukrywające poważne kompleksy, bojące się poważnego związku a takie sytuacje tylko pogłębiają ich problemy.

No ale....
  • Odpowiedz