Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do #4konserwy bo przejrzalem tag i czytam że narracja jest że ten cały #kod to lemingi zmianipulowane przez TVN i Gazete, które wyszły bo nie rozumieją nic. Ale pytanie jest, czy spodziewaliście się takiego tłumu? Czy raczej myśleliście że będzie 10 osób z młodzieżówki i będziecie stawiać numerki nad głowami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow #polityka
Pobierz l.....e - Mam pytanie do #4konserwy bo przejrzalem tag i czytam że narracja jest że t...
źródło: comment_YGp7N9R9XKQExBITE5X8s21gQFYUOPVZ.jpg
  • 28
@lochfyne: Tak naprawde to zwłaszcza prawicowcy przesadną wage nadaja liczbie protestujacych. Co z tego, ze na Marszu Niepodłegłosci było wiecej skoro kandydat RN uzyskał mniej głosów niż było osób na marszu jaki zorganizował.
Tak samo wyśmeiwano mini pikiety Petru przed wyborami porónując je z tymi Korwina i Wiplera i wiadomo co pokazały wybory.
@lochfyne: Ciekawe tylko ilu jest tam ludzi którzy nie głosowali bo nie było na kogo, albo jakiś inny dziwny powód - a teraz się obudzili i nagle walczą o "demokrację" w której nie uczestniczą. Obstawiam że to może być spora część.
@lochfyne: Szczerze to nie spodziewalem sie takie tlumu.
Ale jestem tez pewny, ze w tym tempie fundusze im sie bardzo szybko skoncza i ilosc osob na tych manifestacjach bedzie sie zmniejszac wykladniczo.
Ale jestem tez pewny, ze w tym tempie fundusze im sie bardzo szybko skoncza i ilosc osob na tych manifestacjach bedzie sie zmniejszac wykladniczo.


@Dinth: Może to też pójść w drugą stronę. Ludzie zobaczą, że ktoś na te marsze chodzi, że nie będą sami, że nikt się nie będzie z nich śmiał "patrzcie, 20 osób przyszło".