Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do #4konserwy bo przejrzalem tag i czytam że narracja jest że ten cały #kod to lemingi zmianipulowane przez TVN i Gazete, które wyszły bo nie rozumieją nic. Ale pytanie jest, czy spodziewaliście się takiego tłumu? Czy raczej myśleliście że będzie 10 osób z młodzieżówki i będziecie stawiać numerki nad głowami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow #polityka
l.....e - Mam pytanie do #4konserwy bo przejrzalem tag i czytam że narracja jest że t...

źródło: comment_YGp7N9R9XKQExBITE5X8s21gQFYUOPVZ.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lochfyne: Nie- nie spodziewałem się. Oczywiście nawet obserwując twittera można się skapnąć, że bardzo dużo to partyjniacy którzy przyjechali autobusami ale mogę powiedzieć

No Wonskyy tym mi nawet zaimponowałeś
  • Odpowiedz
@lochfyne: Jak już napisałem gdzie indziej, szkolna wycieczka to nie jest ale tłumy to trochę przesada, plus kadrowanie i bratnia pomoc niemieckich lewaków. Ale tradycja zwożenia na pochody ciągle mocna w lewactwie.
  • Odpowiedz
@lochfyne: Szczerze? Mało mnie to obchodzi...

Ale w sumie to tak jak się spodziewałem - nie ma więcej ludzi niż nawet na marszu antyimigranckim, a co dopiero mówić o marszu niepodległości...

No ale już wybory parlamentarne sugerowały, że i w marszu poparcia NowoczesnejPO nie będzie nadmiernie dużej frekwencji...
  • Odpowiedz
@lochfyne: Tak naprawde to zwłaszcza prawicowcy przesadną wage nadaja liczbie protestujacych. Co z tego, ze na Marszu Niepodłegłosci było wiecej skoro kandydat RN uzyskał mniej głosów niż było osób na marszu jaki zorganizował.
Tak samo wyśmeiwano mini pikiety Petru przed wyborami porónując je z tymi Korwina i Wiplera i wiadomo co pokazały wybory.
  • Odpowiedz
@lochfyne: Ciekawe tylko ilu jest tam ludzi którzy nie głosowali bo nie było na kogo, albo jakiś inny dziwny powód - a teraz się obudzili i nagle walczą o "demokrację" w której nie uczestniczą. Obstawiam że to może być spora część.
  • Odpowiedz
@lochfyne: Szczerze to nie spodziewalem sie takie tlumu.
Ale jestem tez pewny, ze w tym tempie fundusze im sie bardzo szybko skoncza i ilosc osob na tych manifestacjach bedzie sie zmniejszac wykladniczo.
  • Odpowiedz
@Dinth: Serio wierzysz, że oni są opłaceni? Naprawdę procesy myślowe niektórych mnie zadziwiają...

@Mr--A-Veed: Może dlatego, że to są ludzie którzy pracują a nie studenciak oraz młodociani bezrobotni. Byłem 2 razy na Marszu Niepodległości, chodziłem na marsze antyimigracyjne i sorry ale ludzie którzy na to chodzą mają czasu aż zanadto.
  • Odpowiedz
Ale jestem tez pewny, ze w tym tempie fundusze im sie bardzo szybko skoncza i ilosc osob na tych manifestacjach bedzie sie zmniejszac wykladniczo.


@Dinth: Może to też pójść w drugą stronę. Ludzie zobaczą, że ktoś na te marsze chodzi, że nie będą sami, że nikt się nie będzie z nich śmiał "patrzcie, 20 osób przyszło".
  • Odpowiedz
@Herubin: Ile razy byla afera o kupowaniu like'ow na facebooku? o placeniu za prorzadowe wpisy na forach internetowych? Bynajmniej nie na niezaleznej.
  • Odpowiedz
@Dinth: Lajki kupowali na pewno narodowcy. PO wiem, że robiło wałki na stażach unijnych by nabić lajków ale co to ma do rzeczy? Mówimy tu o demonstracjach a nie bieda marketingu.
  • Odpowiedz