Wpis z mikrobloga

No elo #mikrokoksy dziś na liczniku wybiło mi 112KG, będę zaczynał powolutku ciąć. W tym roku zamiast eca planuję clenbuterol i uwaga! anavar give up po raz pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°), myślę że póki co dieta, bo fat będzie szybko leciał na początku, a później te dwa środki. No i tutaj pytanie, ma ktoś jakieś rady? Kiedy zacząć, na co uważać itp itd.. oxa mam na 2 miesiące po 80mg ed, clena po 100szt 0.02 chyba. #redukcja #silownia #clenbuterol #sterydy #chuckwycinanaefce
  • 18
@chuckmls: clen dosyć mocno obciąża wątrobę, kup jakieś osłonki essential forte czy coś lepszego jak liver z revange. W ogóle przed cyklem zrób sobie próby wątrobowe czy jest wszystko w porządku.
@saw_an_mars: nie, brałem z pewnej strony chwalonej na żabojadzkim forum, okazało się że oxa z czech, rozmawiałem ze sprzedawcą, okazuje się że kolega jest z Czech, oczywiście ander z raw powder z jakiegoś labu w chinach.
@saw_an_mars: nie rozumiem, jest 2016 prawie. oxa kosztuje grosze w prochu od chińczyka, nie trudno o legit w tych czasach na.chłopaki rozum. tłumaczę sobie tą legendę tak że chłopaki z siłowni też chcą zrobić za pośrednictwo.
@saw_an_mars: w tym underze jest zwykle ciut więcej niż deklarowne, jak to Czech powiedział, przy cenie surowej oxy dla niego #!$%@? nie różnica dosypać 3mg więcej na tabsa, feedback dobry na forum ważniejszy. Zobaczymy za jakiś miesiąc może zacznę :)
@saw_an_mars: Póki co schodzę z kcal bo średnio jadłem 4500kcal, więc żeby zredukować, czy chcę czy nie chcę muszę trochę zejść :) A później to nie wiem, pomyślę co by tu zrobić żeby nie zmarnować potencjału oksy. Jeśli chodzi o wycinkę do żyły, mam #!$%@? czasu . Do kwietnia chcę być gotowy, więc jakbym się uparł to na samej diecie z palcem w dupie zszedłbym do fajnego poziomu, no ale wiadomo,
@Blizz4rd: myślę że podawanie cyfr jest bez sensu, zastosuję metodę MŻ, tak żeby się trening dało robić jakoś sensownie, ale bez porywania się na maxy. Ile to będzie kcal, wyjedzie w praniu.