Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich graczy #deprofundis zanim zawołam was byście wiedzieli kto gra ustalę parę faktów:
1) Daty
1.1) Średniowiecze tu nie mam pojęcia, ustalcie sami
1.2) 1920 Dla prostszego datowania można przyjąć że dziś jest 10 Grudnia 1925r.
1.3) "Tu i teraz" 10 Grudnia 2015
1.4) Neuroshima wg. czasu NYC 10 Grudnia 2055 (zaznaczam według czasu Nowego Jorku, Texasz może być już po wielkanocy 2056)
2) Maile, wielu z was stwierdzało ze nie chcą pisać tradycyjnych listów a szkoda :( @Kiper602 lepiej ogarnia ten temat
2.1) Średniowiecze Dopuszcza się TYLKO SKANY RĘKOPISÓW i pamiętajcie o małej prędkości poczty w tamtych czasach
2.2) 1920 JW. przy czym maszyna do pisania już legalna no i poczta szybciej chodzi
2.3)Tu i teraz nie ma problemu przy czym zbadajcie temat #tor i #i2p
2.4)Neuroshima Po wojnie nie ma jako takiego internetu więc umawiamy się że funkcję VLDCC stanowić będzie #cjdns tu expertem będzie dla nas @rfree
3) skąd o sobie postaci wiedzą? tu znów wymyślacie sami przy czym powinno to mieć sens (Mój Adres z Neuroshimy jest dostępny w New York Times z 14 października 2054r. gazeta tak popularna, że duża szansa ze zawieruszyła się za NYC)
4) przypominam ze można wyjśc za listy: Pocztówki,paczki... może geocache zamiast poczty i od czasu do czasu #krotkofalarstwo użyć. Pamiętajcie jednak że urok tej gry to mała dynamika
5) Przepraszam za błędy w przydzielaniu do grup proszę korygować w komentarzach (tam też możecie się dopisać)
6) wołam @Vaster bo chciał sypnąć plusem
7) pytajcie jak coś nie jasne
#rpg #grybezpradu
  • 72
  • Odpowiedz