Wpis z mikrobloga

Jak sie czujecie katoloprawacy z tym, ze ten pan, Izuagbe Ugonoh, jest 100% Polakiem?

Urodzil sie tutaj, mowi po polsku jak wyksztalcony Polak, jest zabawny, jest swietnym sportowcem i jest PRZYSTOJNY!

Ponadto!!!

Czy jestescie swiadomi, ze biale dziewczyny, nasze kochane Polki, sliczne blondyneczki, gorace rudzielce i namietne brunetki wprost marza by byc w jego silnych ramionach, by obserwowac jego boskie cialo?

Jak sie czujecie na mysl, ze od namietnych fellatio z Izu, trzesly sie naszym rodaczkom uszy w szalenczej ekstazie, ze dla takiego silnego, zapewniajacego bezpieczenstwo faceta moglyby skoczyc w ogien?

Czy wasz rasizm pozwala wam w spokoju zaakceptowac tak "OBRAZOBURCZY" obraz relacji CZLOWIEK-CZLOWIEK?

#pytanie #oswiadczenie #bekazpodludzi #bekazprawakow #4konserwy
Zyd_Suss - Jak sie czujecie katoloprawacy z tym, ze ten pan, Izuagbe Ugonoh, jest 100...

źródło: comment_YW0WBI8KPuLh3FQ0Knw8XQesW9pggJlm.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Jest potomkiem człowieka który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę, więc nie uważam żeby stanowił dla mnie jakąkolwiek wartość, kaupujesz?
  • Odpowiedz
  • 1
@Zyd_Suss: czarnych który zarabia na siebie robi karierę mówi po polsku i nie jest muzumanem zasługuje na 100% szacunku i może być traktowany jak cywilizowany człowiek

i to że się urodził w Polsce i mówi po polsku nie robi z niego w 100% polaka gdyż jego rodzice nie są Polakami

  • Odpowiedz
  • 1
@Zyd_Suss: Nigdy nie słyszałem by ktoś go wyzywał od nie polaków - poza historiami z jego dzieciństwa. Natomiast takich wywodów jak ten jest pełno.
  • Odpowiedz
@3jak: jeśli nie trollujesz to naprawdę, naprawdę nie zasługujesz na nazwanie się inteligentną osobą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@boyano: czy jeśli moi lub twoi rodzice/dziadkowie/przodkowie byli rolnikami to my też nimi jesteśmy? XD brak logiki - od ilu pokoleń wstecz można nazywać się Polakiem?
  • Odpowiedz
  • 1
@tutirutu: hahahahahahha ale skislem
co ma narodowość do zawodu ?
jak mój stary był Hiszpanem a matka Polka to chyba w połowie jestem polakiem i w połowie hiszpanem
  • Odpowiedz