Wpis z mikrobloga

Jak sie czujecie katoloprawacy z tym, ze ten pan, Izuagbe Ugonoh, jest 100% Polakiem?

Urodzil sie tutaj, mowi po polsku jak wyksztalcony Polak, jest zabawny, jest swietnym sportowcem i jest PRZYSTOJNY!

Ponadto!!!

Czy jestescie swiadomi, ze biale dziewczyny, nasze kochane Polki, sliczne blondyneczki, gorace rudzielce i namietne brunetki wprost marza by byc w jego silnych ramionach, by obserwowac jego boskie cialo?

Jak sie czujecie na mysl, ze od namietnych fellatio z Izu, trzesly sie naszym rodaczkom uszy w szalenczej ekstazie, ze dla takiego silnego, zapewniajacego bezpieczenstwo faceta moglyby skoczyc w ogien?

Czy wasz rasizm pozwala wam w spokoju zaakceptowac tak "OBRAZOBURCZY" obraz relacji CZLOWIEK-CZLOWIEK?

#pytanie #oswiadczenie #bekazpodludzi #bekazprawakow #4konserwy
Zyd_Suss - Jak sie czujecie katoloprawacy z tym, ze ten pan, Izuagbe Ugonoh, jest 100...

źródło: comment_YW0WBI8KPuLh3FQ0Knw8XQesW9pggJlm.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
Ten post to idealny przykład zróżnicowania gustów i poglądów. W powyższym przykładzie widzimy prawie 200 osób, którzy lubią gówno i dali OP plusa. Szanujemy ich.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? ten post to sedno waszych lewackich kompleksów oraz fantazji i pragnień seksualnych, a OP wygląda na typa który szczyt orgazmu osiągnąłby polerując knage na widok swojej żony/dziewczyny penetrowanej we wszystkie otwory przez gang czarnych osiłków.

@Zyd_Suss: nawet nie zaprzeczaj.
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Zarówno empiryzm jak i racjonalizm podpowiadają, że na "umięśnionych" "sportowców" lecą najczęściej puste Karyny, bo to dla nich jest prosty, atawistyczny wyznacznik męskości.

Kobieta na poziomie będzie oczekiwała od mężczyzny znacznie więcej niż mięśni, opalonej skóry i tatuaży. Więc za wpisik dam tylko 3/10, postaraj się bardziej następnym razem.
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Strasznie słabe te twoje wywody. Uważam się za prawaka, nie mam nic do np wietnamczyków, którzy w PL kręcą swoje biznesy i z tego się utrzymują, czy też Oli Szwed, która jest czarna, i do tego gościa też nic nie mam szczególnie dlatego że nawet nie wiem kim on jest. Mam natomiast b. dużo do bandy imigrantów, niezależnie od tego jaki mają kolor skóry, która przyjedzie tutaj, założy swoje
  • Odpowiedz
To skad podwojne standardy i rasistowskie tresci odnosnie innych czarnoskorych mezczyzn i wrzucanie ich do wspolnego worka rasistowskich pomowien?

Dlaczego silny czarny mezczyzna, ktory sie tu urodzil jest spoko a murzyn, ktory chce tu zamieszkac jest traktowany jak podczlowiek?


@Zyd_Suss: Bo wszystko zależy od wychowania. Czarny w Polsce może wyjść na ludzi, w końcu wszystkie dresy to narodowcy, a narodowcy to rasiści ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak w takim przypadku miałby się kumplować z patolą? Co najwyżej zostanie złodziejem z klasą, ale to pewnie 1 na 1000 tak zrobi.

A w USA? Całe miasto zapełnione przez czarnych, biedne okolice, bo najtańsze, przepełnione czarnoskórym zasobem ludzkim którego głównym zajęciem jest kolejkowanie się w amerykańskim MOPSie po zasiłek. Ten kto jest sprawny i nie ma lewego zatwierdzenia o niepełnosprawności potrzebnego do renty, zaczyna kraść, bo przecież matka nie pracuje, ojciec nie pracuje, brat też nigdy sobie rączek pracą nie zhańbił, to
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Nie jest stuprocentowym Polakiem. Jest Nigeryjczykiem, obywatelem polskim, czującym się Polakiem. I dobrze.

Swoją drogą masz ciekawe fantazje seksualne. Lubisz być rogaczem i patrzeć, co?
  • Odpowiedz