Wpis z mikrobloga

Jak sie czujecie katoloprawacy z tym, ze ten pan, Izuagbe Ugonoh, jest 100% Polakiem?

Urodzil sie tutaj, mowi po polsku jak wyksztalcony Polak, jest zabawny, jest swietnym sportowcem i jest PRZYSTOJNY!

Ponadto!!!

Czy jestescie swiadomi, ze biale dziewczyny, nasze kochane Polki, sliczne blondyneczki, gorace rudzielce i namietne brunetki wprost marza by byc w jego silnych ramionach, by obserwowac jego boskie cialo?

Jak sie czujecie na mysl, ze od namietnych fellatio z Izu, trzesly sie naszym rodaczkom uszy w szalenczej ekstazie, ze dla takiego silnego, zapewniajacego bezpieczenstwo faceta moglyby skoczyc w ogien?

Czy wasz rasizm pozwala wam w spokoju zaakceptowac tak "OBRAZOBURCZY" obraz relacji CZLOWIEK-CZLOWIEK?

#pytanie #oswiadczenie #bekazpodludzi #bekazprawakow #4konserwy
Zyd_Suss - Jak sie czujecie katoloprawacy z tym, ze ten pan, Izuagbe Ugonoh, jest 100...

źródło: comment_YW0WBI8KPuLh3FQ0Knw8XQesW9pggJlm.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flavisoto: To skad podwojne standardy i rasistowskie tresci odnosnie innych czarnoskorych mezczyzn i wrzucanie ich do wspolnego worka rasistowskich pomowien?

Dlaczego silny czarny mezczyzna, ktory sie tu urodzil jest spoko a murzyn, ktory chce tu zamieszkac jest traktowany jak podczlowiek?

Zachowajcie zdrowy rozsadek i odrzuccie swoj rasizm. Skoro Izu jest spoko, szanujcie tez innych.

Gwarantuje, ze murzyni w Polsce przyczyniliby sie do wzrostu dzietnosci wsrod bialych Polek.
  • Odpowiedz
@Arahan: zasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowanyzasymilowany xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: akurat watpie zeby osoby, ktore pisza rasistowskie komentarze pod jednym znaleziskiem pisaly potem komentarze o Izu, ze jest spoko i jest 100% Polakiem. Wiec nie wrzucaj wszystkich wykopkow do jednego worka.
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Uważam, że powinniśmy być dumni, że taka osoba nas reprezentuje. Takie osoby bardziej szanuje niż cebulaków i innych cwaniaków, którzy urodzili się w Polsce i mają biały kolor skóry.
Dodatkowo jest totalnie zasymilowany, nie robi problemów oraz nie narzuca nam innych tradycji i przestrzega nasze
( pochodzi z moich okolic).
Powiedziałem to ja prawak, wychowany w konserwatynej katolickiej rodzinie, która ma takie same poglądy jak ja...
Ale co ja
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Nikt nie ma nic przeciwko niemu ponieważ nie jest podczłowiekiem obcej kultury, która nie szanuje kobiet ani nie pozwala na ich równouprawnienie oraz karze śmiercią za homoseksualizm. Europa nie jest miejscem dla takich imigrantów. A dla takich jak podałeś wyżej - jest.
  • Odpowiedz
Czy jestescie swiadomi, ze biale dziewczyny, nasze kochane Polki, sliczne blondyneczki, gorace rudzielce i namietne brunetki wprost marza by byc w jego silnych ramionach,


@Zyd_Suss: Twoja stara też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A czuje się dobrze tak jak przed przeczytaniem Twojego wpisu, chociaż troche katar mam
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss:

stwórz chochoła

pokonaj chochoła


Siła intelektualna pseudo-inteligentów, którzy chcieliby być Neuropą, ale nie mogą. Czemu nie mogą? Bo gdybym napisał, że to neuropek to zaraz wpadłby Steke czy ktoś i napisał "hola hola, do tego gagatka się
  • Odpowiedz