Wpis z mikrobloga

Jak sie czujecie katoloprawacy z tym, ze ten pan, Izuagbe Ugonoh, jest 100% Polakiem?

Urodzil sie tutaj, mowi po polsku jak wyksztalcony Polak, jest zabawny, jest swietnym sportowcem i jest PRZYSTOJNY!

Ponadto!!!

Czy jestescie swiadomi, ze biale dziewczyny, nasze kochane Polki, sliczne blondyneczki, gorace rudzielce i namietne brunetki wprost marza by byc w jego silnych ramionach, by obserwowac jego boskie cialo?

Jak sie czujecie na mysl, ze od namietnych fellatio z Izu, trzesly sie naszym rodaczkom uszy w szalenczej ekstazie, ze dla takiego silnego, zapewniajacego bezpieczenstwo faceta moglyby skoczyc w ogien?

Czy wasz rasizm pozwala wam w spokoju zaakceptowac tak "OBRAZOBURCZY" obraz relacji CZLOWIEK-CZLOWIEK?

#pytanie #oswiadczenie #bekazpodludzi #bekazprawakow #4konserwy
Zyd_Suss - Jak sie czujecie katoloprawacy z tym, ze ten pan, Izuagbe Ugonoh, jest 100...

źródło: comment_YW0WBI8KPuLh3FQ0Knw8XQesW9pggJlm.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Mogę się zgodzić jedynie co do tego fragmentu.

Gwarantuje, ze murzyni w Polsce przyczyniliby sie do wzrostu dzietnosci wsrod bialych Polek.

Reszta wpisu to jakieś twoje lewackie urojenia.
  • Odpowiedz
@RuskiHolmes: Przeciez nie powiesz mi, ze tak ceniony wsrod katoloprawaczkow patriarchat nie odciska pietna na swoich wyznawcach w postaci utajonej zadzy do przebywania z MEZCZYZNAMI wlasnie, najlepiej silnymi, zdecydowanie mogacymi cie ZDOMINOWAC (jak tatus, wychowujacy silna reka w prawackim domostwie)

Stad taka chec kiboli do przebywania razem, dotykania sie, spedzania czasu razem.

Stad taka chec do AKCEPTACJI SILNEGO BOKSERA wsrod katoprawackiej niszy - jako kontrast do OGOLNEJ akceptacji poczciwych ludzi dla
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Mężczyźni lubią spędzać czasem czas z facetami np: chodząc na mecze tak jak kobiety lubią czasem spędzać czas z kobietami np: chodząc na zakupy czy pijąc winko. Katoprawica nie jest tak rasistowska jak myśli Michnik, więc nie ma nic do boksera. Jak na kogoś aspirującego do bycia intelektualistą jesteś zadziwiająco zdezorientowany przez najbardziej banalne sprawy.
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: taki filmowy komentarz co do Izu bo nic do gościa nie mam i nawet go nie znałem, co do reszty twoich wypocin to jak już stosujesz takie uogólnienia i projekcje to można też jakieś zastosować do Ciebie. Ludzie twojego typu lubią mówić o kryptogejach co to nienawidzą gejów bo sami tacy są, a więc analogicznie Ty musiałeś mieć jakieś problemy z ojcem, nie wiem, może zrobił Ci jakaś krzywdę, może
M.....r - @Zyd_Suss: taki filmowy komentarz co do Izu bo nic do gościa nie mam i nawe...
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Jesteś rasistą? Bo na takiego mi wyglądasz, kolor skóry nic nie znaczy, jeśli człowiek jest dobry i utalentowany to może mieć nawet zieloną skórę i co to ma do rzeczy? Kompletnie nic... Szczycić się swoim kolorem skóry, jest tak mądre jak szczycić się swoją kupą w kiblu... To właśnie przez takich rasistów jak ty, dzieje się na świecie, to co się dzieje.. Dziś jest wielu którzy mówią że czarny to
  • Odpowiedz
@Zyd_Suss: Jesteś #!$%@?? Lewicowe dziennikarzyny wraz ze swoimi aberracjami zryły ci mózg. Żaden prawicowiec, ogólnie żaden normalny człowiek nawet się nad tym nie zastanawia i nie przejmuje.
Zaprezentowałeś nam, że polak jest polakiem. I my niby bóldupimy nad tym?

Próbujesz na siłę wywołać gównoburzę.

Typowe dla lewaków jest zmyślanie problemów celem ukazania swojej głupoty.
  • Odpowiedz