Wpis z mikrobloga

Dokonało się Mireczki! zakup sfinalizowany. Dziękuje wszystkim za porady! ( ͜͡ʖ ͡€)
W poniedziałek trafi taki oto zestaw do mnie:

1 SSD SAMSUNG 850 EVO 250GB SATA3
2 Twardziel Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache
3 MSI GTX 970 GAMING 4096 MB DDR5
4 DVD SAMSUNG
5 Buda Corasair Carbide Series SPEC-02
6 RAM TridentX DDR3 2x8GB 2400MHz CL10
7 Płyta G. Z97 GAMING 5, Intel Z97, 4xDDR3, 1xM2, VGA, GbLAN, ATX
8 Core i5-4690K, socket LGA1150, 64bit, do 3.9 GHz, 88W, cache 6MB, BOX
9 Chłodzenie CPU Fortis 3 HE1425
10 Zasilacz Corsair CS Series 650W Modular 80+ GOLD

Wartość końcowa po negocjacjach: 5077 zł + wysyłka gratis ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wołam i dziękuje w szczególności:
@Edward_Kenway @Kauabang @qlimax3 @XAIMEII @Dolan @lume @Lerhond @Fifio

#pcmasterrace #chwalesie #czujedobrzeczlowiek
  • 31
od czegoś, co pociągnie gry w 4k, 60 FPSów i Ultra


@edgar_k: bez zboczeń, taki jak mam jest aż nad to co potrzeba, 4k nie będzie ale ultra i 60FPS spokojnie.
  • 1
@prisk: fajniutki ;) ale mój pentium g3258 + radeon 7850 ciągle daje rade jeszcze żadna gra go nie zajechala no ale nie próbowałem nawet Batmana ;) może na Just cause w końcu padnie ;D
  • 0
@prisk: pewnie więcej jak nie oczekujesz ultra detali. Wszystko zależy od nowej generacji konsol, bo moze po takich słabszych podzespołach dodała coś mega dobrego
pewnie więcej jak nie oczekujesz ultra detali.


@d3v: słyszałem, że nowy DX ma sprawić, że optymalizacja będzie lepsza więc sprzety się tak starzeć nie będą. Ostatecznie można dowalić jeszcze jednego GTXa kiedyś w SLI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak, bedzie dzialac dlugo bo benchmarki/testy sa puszczane na detalach typu szadoły ultra ultra ktore od high roznia sie 2 pikselami i zjadaja 10 fps oraz god raysami ktore niczym sie nie roznia miedzy high/low a zjadaja 30fps, ktore mozna bez zalu wylaczyc i gra wyglada tak samo, chyba ze ktos ma kumpli ktorym musi pokazac ze jego sprzrt uciagnie wiedzmina w 4k z ubersamplingiem i zasiegiem trawy ktory laduje wodorosty w
chyba ze ktos ma kumpli ktorym musi pokazac ze jego sprzrt uciagnie wiedzmina w 4k z ubersamplingiem i zasiegiem trawy ktory laduje wodorosty w morzu na krancu mapy


@coolerini: you made my day, skończyłem gimnazjum kilkanaście lat temu ( )
@prisk: Chodzi o to, że Nvidia podaje, iż 970 ma 4GB pamięci, ale tak naprawdę, to ma 3,5 + 0,5. Matematyka mówi, że to jest to samo, ale informatyka już twierdzi inaczej i ma podstawy, aby tak sądzić.
Chodzi o to, że Nvidia podaje, iż 970 ma 4GB pamięci, ale tak naprawdę, to ma 3,5 + 0,5


@Zashi: tak podejrzewałem, dzięki. Skarżyć ich do rzecznika praw konsumenta? wołam #studentprawa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@prisk: o stary ale czemu tak drogo? rok temu składałem podobny zestaw i z monitorem 27 cali wygiętym i z systemem,a także kartą wifi wyszło mnie 5500.. ramy mam wolniejsze, za to dysk 2tb. wysyłkę miałem gratis i złożenie też.