Wpis z mikrobloga

ehh, mireczki, co robić? już nie wytrzymuje. depresje od roku mam. do żadnego psychologa nie pójde bo #stulejacontent w życiu w też mi się nie udało więc żadne takie porady 'zmień kredyt, weź prace' mi się nie przydadzą bo brak możliwości na ich realizację. słucham tego kawałka i nie wiem co robić, albo most albo out z kraju, ale kasy nie mam, co zostaję, spanie po krzakach?

#przegryw #depresja #feels #zycie #!$%@?
watch_out - ehh, mireczki, co robić? już nie wytrzymuje. depresje od roku mam. do żad...
  • 13
@watch_out: jedź za granice jak nie masz pomysłu na siebie bo teraz siedzisz sobie ustatkowany i zycie jest smutne jak #!$%@?, pozałatwiaj sobie wszystko zebys wypełniał tylko punkty z planu a nie jechał na krzywy ryj i podniesiesz sobie samoocene tym że zrobiłeś coś ze swoim zyciem no i odlozysz sobie coś kabony na alkohol koks i #!$%@? wtedy zycie zmieni smak pozdro
Jak się mocno #!$%@?, to nie ma czasu na depresje


@Fagaldo_Antonio: to działa tylko do czasu, aż się człowiek od tego mocnego #!$%@? w depresji nie #!$%@?.

depresje od roku mam. do żadnego psychologa nie pójde bo #stulejacontent w


@watch_out: co ma wspólnego stuleja z koniecznością leczenia? Samo się to nie wyleczy. Terapia u psychologa i leki od dobrego psychiatry na początek pomogą. Jeśli masz na życie, to polecałbym od
@www_h: od roku brak chęci na cokolwiek, zaniki pamięci, problemy z podejmowaniem najprostszych decyzji. to co mi kiedyś sprawiało wielką frajdę teraz nawet mnie nie cieszy, czasami myślałem jak się #!$%@?ąć, czy wjechać pod samochód czy skoczyć z mostu czy #!$%@?ć i zostać uznanym za zaginionym. wstać rano to #!$%@? everest i w sumie z fizycznych to ciągłe zmęczenie (24/7) i ból pleców od kilku miesięcy, nawet jak dniami nic nie
@watch_out: obmyśl jakiś plan działania na zasadzie - skoro i tak mam skakać z mostu czy skakac pod pociąg, to najpierw wymyśle plan i go zrealizuje, a jak cos sie #!$%@? to wtedy bede myslec, a gorzej już nie będzie