Wpis z mikrobloga

W normalnym, cywilizowanym kraju jak się popatrzysz na kogoś i będziesz się na niego tak długo patrzył, aż on zauważy, że się na ciebie patrzysz, to albo się do ciebie ten człowiek uśmiechnie albo podejdzie uśmiechnięty i się spyta:

- czy my się przypadkiem nie znamy?

A w Polsce? Ja #!$%@?... W Polsce jak w lesie, #!$%@?. Nie, w polsce jak w chlewie obsranym gównem, #!$%@?. Spojrzysz się na polaka-robaka, to jak zauważy, że się na niego patrzysz to, #!$%@? albo podejdzie i ci #!$%@? albo się spyta:

- co #!$%@?, chcesz #!$%@? #!$%@?? Patrzysz się na mnie na polaka-robaka. Wiesz kim ja jestem, #!$%@?? Nie mam pracy #!$%@? albo pracuje za trzy tysiące złotych. Jestem #!$%@? kimś. Jestem kimś!

#dziendobry #testoviron #cytatywielkichludzi
  • 37
@zloty_wkret: Idę wczoraj na pasy, stoi przy nich jakaś kobieta. Myślę sobie "chyba skądś ją znam, dawna znajoma mamy?" i tak na mnie patrzy jakby mnie znała i ja też na nią patrzę jakbym ją znał i mówię "DZIEŃ DOBRY!" on tak spojrzała dziwnie, odsunęła się niepewnym krokiem, odpowiedziała dzień dobry.
Tak myślę co się właśnie #!$%@?ło i okazało się, że babki w ogóle nie znam. Wsadziłem nos w telefon i
@zloty_wkret: zaczęłem oglądać Testo jak byłem nastolatkiem. Wtedy cebulowy patriotyzm mocno, #!$%@? na jego filmy. Gdy już odrzuciłam papiża z serca...

- znalazłem porządną pracę
- mam bekę ze wszystkiego i dystans
- kupiłem zegarek, na podobieństwo nurka Rolexa (na niego przyjdzie czas)
- bielizna Calvin Klain
- ZIRH
- całkowite odcebulenie
- wyjechałam do Anglii, by zrozumieć wiele rzeczy (choćby treść tego wpisu)
- wygrałem loterię na zieloną kartę, wyjeżdzam
@zloty_wkret:
1. Mieszkałeś kiedyś za granicą (nie, nie chodzi mi o to że raz byłeś w Niemczech na jakieś wycieczce).
2. Patrzyłeś kiedyś na normalną osobę (nie, nie chodzi mi o jedną osobę, żeby wysnuć tezę o tym że cały naród jest "#!$%@?" to musisz przynajmniej przetestować 50 różnych osób).
3. Patrzyłeś kiedyś na jakiegoś obcokrajowca?
4. Bycie "patrzonym" przez nieznajomego przez dłuższy czas jest bardzo krępujące.
5. Sam jesteś narzekającym
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.