Wpis z mikrobloga

#bmw ##!$%@? #e36 #seba

Krótka historia, ale jaka prawdziwa.
Znajomy (21 level) zdaje prawko po czterech probach.
Znajomy kupuje BMW E36.
Znajomy po miesiacu rozbija auto - ktos go wpuszcza z prawej strony, on nie patrzy w lewo i jedzie, jeb auto do kasacji...

Mija pol roku.

Znajomy kupuje BMW E36 za 10k na wypasie.
Znajomy po dwoch miesiacach, dzisiaj nieudolnie driftujac na deszczu wpada do rowu.

  • 15
@rolfik_r1: Oczywiście jak na "full wypas" to śmieszna kwota i na przykład takiego super porządnego 328i szukałbym dysponując budżetem 25-30k minimum, ale za 10k można już kupić w miarę przyzwoite E36 z mniejszymi silnikami objętymi akcyzą 3,1%. Ostatnio ceny tej generacji dość mocno poszły w dół, zresztą jakby nie patrzeć najstarsze egzemplarze tego modelu mają już prawie 25 lat - ile to ma kosztować, sto kafli?
Kurczę, to jak historia o mnie, też prawko za 4 razem, pierwsze auto e36, ale póki co przejechane ponad 50k w 2 lata i jeszcze nie umarłem. Choć parę razy było blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) To pewnie kwestia wieku - prawko zrobione jak miałem 27 lat.
@wojtaz131: Jak ktoś jest baranem to rozbije każde auto.
Moim pierwszym autem po zdaniu prawka było (i wciąż jest) BMW E46 318i 2.0 143KM no i oczywiście z tylnim napędem. Nie spowodowałem żadnego wypadku, kolizji czy innych niebezpiecznych sytuacji, nawet nie dostałem ani jednego mandatu przez 3 lata posiadania tego auta i po przejechaniu 40k km. Nawet kierunkowskazów używam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Uprzedzając pytania, to lubię