Wpis z mikrobloga

Jest koniec miesiąca dlatego chciałbym przedstawić wszystkim podsumowanie jak to u mnie wygląda.
Stawki jeśli chcecie sobie policzyć na swoje to musicie podzielić, tak jak już mówiłem każdy gra na tyle na ile jest w stanie.
Z takich podstawowych pytań z pw odpowiem:

Utrzymuje się tak już 2 lat i 11 miesięcy ale mam jeszcze sklep spożywczy(uk) w którym kupiłem udziały z którego mam również dobry zarobek na wykopie śmieszkuje ponad 4 lata( ͡º ͜ʖ͡º) ale nie chce pisać ze swojego konta.

Gdzie mieszkasz i w jakiej walucie grasz?

Mieszkam za granicą ale często jestem w PL tak jak np. teraz (święta), gram od 1.5 roku w funtach.

Czy zawsze jest tak kolorowo?

W najgorszym miesiącu miałem 3300zł a w najlepszym ponad 11tys funtów. (w futach gram dopiero od 1.5 roku wcześniej tylko PLN)

Dlaczego dodajesz typy akurat teraz pod tag i jaki masz cel?

-dodaje ponieważ chciałbym udowodnić że są lepsze opcje życia niż zarabiać 1500zł na rękę pracując 8h 5 albo 6 dni tygodniowo na magazynie i nie mówię tutaj żeby każdy brał kredyt i zaczął grać moje typy . Mówię tutaj o tym że teraz są takie czasy i możliwości że jeśli się odpowiednio do czegoś podejdzie to naprawdę można żyć na takim poziomie że człowiek będzie chociaż w pewnym stopniu szczęśliwy (tutaj chodzi mi bardziej o inwestowanie pieniędzy z bukmachera a nie zwiększanie stawek do 2.000 za mecz.).

Jak zacząłeś grać?

-Gram 5 lat ale na początku nie postrzegałem bukmacherów jako zarobku i tylko dlatego że jestem chory i spędzam dużo czasu przed komputerem chciałem coś zmienić w swoim życiu, fakt że udało mi się to dopiero po naprawdę ciężkich 3 latach ale najważniejsze że teraz jest OK.

Jeśli chodzi o pytania typu: pokaż statystyki, wypłaty, konto bankowe, "jakby to było takie prosto to każdy by tak robił",
to nie chce tutaj nic pisać bo dobrze wiem jak to się postrzega na początku i ciężko w cokolwiek uwierzyć dlatego jedyne co chce zrobić to udowodnić wam że NAPRAWDĘ MOŻNA.


A co do gry to tylko jedna rada z mojej strony:

Pamiętajcie że najważniejsze jest budowanie kapitału od podstaw i stopniowe zwiększanie stawek bo jeśli to was pochłonie to nic z tego nie będzie a możecie wpędzić się w niezłe kłopoty. Na początku najgorsze jest to że ludzie przykładowo grają to samo co ty ale chwalą się dużymi kwotami co pociąga cię do zwiększania stawek i jest to największym błędem ale jeśli tylko zdołasz to pokonać to będziesz już w domu.

Od jutra zaczynamy nowy pełny miesiąc, powodzenia wszystkim!

Cennik za miesiąc grudzień:


ps. jeśli są jakieś błędy to wybaczcie ale trochę się rozpisałem i robiłem exela na szybko.

Chętnych zapraszam do obserwowania ---> #mrfix

#bukmacherka
MrFix - Jest koniec miesiąca dlatego chciałbym przedstawić wszystkim podsumowanie jak...

źródło: comment_k4DzV1UqOogJjoV4jsaSSAljEToPQ2tV.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@MrFix: Na pierwszy rzut wygląda ładnie. Zazdroszczę, o ile to prawda. To fajne zajęcie, nawet jeśli w oczach wielu "to hazard". Jeśli jest ktoś w stanie skupić się na jednej lidze (piłka nożna) lub specjalizuje się w danej dyscyplinie - to oczywiście, że musi to w końcu procentować. Powodzenia ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@MrFix: Nigdy nie obstawialem, zobaczymy jakie mam szczęście no i jakie są Twoje typy :) wpłacę 100e z przeznaczeniem na dobrą zabawę, czas zabawy to 3 mce albo moment w którym znudzi Ci się wrzucanie typów. Jakiego buka proponujesz? Bwin będzie ok?
  • Odpowiedz
@el-em: Raczej ktoś zdystansowany do tego typu rzeczy. Wiarygodności co do treści wpisu nabrałyby m.in. następujące rzeczy:

1. Napisanie z aktualnego konta, które wyrobiło sobie już pewną renomę. Nie ma nic do stracenia, a może tylko zyskać.
2. Obstawianie 1-3 lig z jednej dziedziny sportu, a nie kilku dyscyplin i pewnie wszystkich lig. Dowód: Osoby, które wychodzą na plus, obstawiają zazwyczaj jedną dziedzinę sportu, jak również zawężają analizy do 1-2 lig.
3. Przydałby się screenshot z konta u buka z ostatniego miesiąca, zamiast "szybkiej tabelki w excelu" robionej specjalnie dla wpisu.
4. Każdy wynik w miesiącu na plus od trzech lat jest aż za
  • Odpowiedz