Wpis z mikrobloga

#rozdajo Mam do rozdania myszkę firmy logitech , model G502 . Jest ona lekko używana (w stanie nienaruszonym), jest to mysz mojego syna ,byl on bardzo uzależniony od gier video także razem postanowilismy ,ze czas sie jej pozbyć . Aby wziąć udział w giveaway wystarczy dać + . Zielonki nie biorą udziału . Dołączam zdjecie na dowód istnienia .Zwyciezca zostanie wylosowany na #mikrorandom ,życze wszystkim powodzenia oraz miłego dnia.
g.....l - #rozdajo Mam do rozdania myszkę firmy logitech , model G502 . Jest ona lekk...

źródło: comment_d1Fhif9CSCJlfJvEc4Q3KsMpjjTNr9ix.jpg

Pobierz
  • 122
#rozdajo Mam do rozdania myszkę firmy logitech , model G502 . Jest ona lekko używana (w stanie nienaruszonym), jest to mysz mojego syna ,byl on bardzo uzależniony od gier video także razem postanowilismy ,ze czas sie jej pozbyć . Aby wziąć udział w giveaway wystarczy dać + . Zielonki nie biorą udziału . Dołączam zdjecie na dowód istnienia .Zwyciezca zostanie wylosowany na #mikrorandom ,życze wszystkim powodzenia oraz miłego dnia.


@gaugamel: mi
w tej grze CS to on miał jakiś poziom "globala"


mam wrażenie, że bait, żaden dorosły gracz by tak nie napisał, zwłaszcza patrząc na inne posty i to, że cs'a zna każdy, kto miał kiedykolwiek pc, lub był w kafejce internetowej

nie jestem psychologiem, ani polonistą, ale

w tej grze CS

jakby dawał do zrozumienia, że nie ogarnia

a poza tym bez myszki będzie cokolwiek robił?
(no dobra, nawet ja mam w