Wpis z mikrobloga

#rozdajo Mam do rozdania myszkę firmy logitech , model G502 . Jest ona lekko używana (w stanie nienaruszonym), jest to mysz mojego syna ,byl on bardzo uzależniony od gier video także razem postanowilismy ,ze czas sie jej pozbyć . Aby wziąć udział w giveaway wystarczy dać + . Zielonki nie biorą udziału . Dołączam zdjecie na dowód istnienia .Zwyciezca zostanie wylosowany na #mikrorandom ,życze wszystkim powodzenia oraz miłego dnia.
Pobierz
źródło: comment_d1Fhif9CSCJlfJvEc4Q3KsMpjjTNr9ix.jpg
  • 122
@Chudziak: tvp nie autorytet. Z pewnością uzależnić można się od wszystkiego. Ciekawi mnie jednak jak się niby udowadnia "bardziej" od "niebardziej". No bo jak w ogóle można porównać jeden przypadek od drugiego przecież to wszystko zależy od konkretnego człowieka. To nie grypa, że można liczyć wyleczonych.
@gaugamel: lepiej chyba nie, może już raczej łatwiej? Ale to chyba jest tak, że każde pokolenie może to powiedzieć. Ale uważaj na młodego, jak
dwóch tygodni


@eris23:
a tak serio to trenuje przed lanem. mi się to kiedyś dziwne wydawało, ale po czymś takim (dajmy po lanie) często gracz przestają grać całkiem na jakieś 2tygodnie- miesiąc, a nawet dłużej.
choć znam ludzi, którzy mają po 16h dziennie i serio tyle grają, ale to dla nich już jest praca + rozrywka