Wpis z mikrobloga

@ChuckNorris_: Wiesiek od początku miał sporą przewagę i zasłużenie wygrał.
@mBartek89: LiS zdobyło 2 miejsce, gdyż jej fanboje mobilizowali siebie i kogo się dało, do głosowania na tę grę. Część nawet posunęła się do próby manipulacji głosami, poprzez wielokrotne oddawanie głosów. W pewnym momencie LiS nawet było bliskie detronizacji W3, ale jak widać się nie udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mBartek89: LiS nie było wcale takie mega super. Przede wszystkim wszystkie wybory były iluzoryczne w tej grze jeśli na końcu gry dokonaliśmy słusznego (moim zdaniem) wyboru.
@Khaine: Daj w spoilerze albo na pw co wybrałeś :) Jasne, nie jest to jakaś wielka rewelacja, ale grało się bardzo przyjemnie i wciągnęła mnie na te 5 sezonów. Dużo lepsza niż podobna filmo-gra z którą mogę porównać - Wolf Among Us.
@dxdiag, @only: Ciekawe czy te ich oceny nie wychodzą z jakiejś durnej tabelki. Słuchałem narzekań ludzi z Giant Bomb na sposób oceniania w dawnym GameSpot. Podobno mieli tabelki gdzie wklepywali oceny cząstkowe za grafikę, udźwiękowienie, gameplay. Jeśli gra była średniakiem z ładną oprawą to i tak dostawała powyżej 8, bo tak wychodziło ze średniej ważonej ocen cząstkowych.
@dxdiag: Tak tak, F4 ze zmodowanym silnikiem obliviona i fabułą płytką jak kałuża na pewno będzie pierwszy. No chyba, że przegra z Call of Blek Ops S3E69, również na mocno zmodowanym (ale wciąż) silniku Q3Arena ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jak znasz wyniki, to możesz już wrócić do młócenia w inne gry dla
tellet - @dxdiag: Tak tak, F4 ze zmodowanym silnikiem obliviona i fabułą płytką jak k...

źródło: comment_j5AMwwPeYAQRTCAXGbhSd3OAXexq5Ttz.jpg

Pobierz