Wpis z mikrobloga

@Czerwona_Rzodkiewka: A czy ja mówię że to ambitny zawód? Czytaj ze zrozumieniem. Nie zabolało bo to praca przejściowa. Za cienki w uszach jesteś, żeby jako osoba z Internetu mnie obrazić czy zranić ;P. Jak mi powiesz gdzie osoba taka jak opisałem ma pracować żebyś nie uważał jej za idiotę to będę wdzięczny ;)
  • Odpowiedz
@BlueberryHills: akurat ta wieś, to w sumie dzielnica Opola. Patrząc po tym co odpisało musiało zaboleć :)
Dla mnie kasjerka to zawód dla idiotów.

Zadna praca nie jest pracą dla idiotow. Skonczysz liceum czy tam socjologie to zobaczysz jak zycie wyglada.
  • Odpowiedz
Wiem o tym, ale jak widze ludzi, którzy robią mi aferę o 6:03, że nie mam jak wydać z 200 zł to powiedz mi jeżeli się mylę nazywając takich debilami.


@BlueberryHills: haha miałam to samo jak pracowałam w kinie :D Pierwszy klient, przychodzi sam, kupuje bilet za te 20 zł i płaci mi 200 zł, a ja wkładu na kasie mam 150. I jak tu niby wydać?
  • Odpowiedz
Takie tesco, real, biedronka, lidl, lewiatan i w #!$%@? innych marketów będą wstanie wydać z 200zł o każdej godzinie.


@sunsu-sun: ...( ͡° ʖ̯ ͡°). w mcdonaldsie nawet w kasetkach mają z rana od 30 do 50zł co do zasady. chodzi o to, żeby nikt nie ukradł. wiele razy się tak też zdarzało, że rozmiany po prostu nie było. wielkość sklepu nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz