Wpis z mikrobloga

ha! a kto się bawił w ich domowe programowanie i nabijanie impulsów :D ? my studenci AGH ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RudeBoy: to wychodzi na to, że chyba każda techniczna uczelnia swoją taką ekipę miała. Można się najwyżej sprzeczać, którzy byli pierwsi :)

był też trick na naklejanie tesmy VHS na kartę i biło od początku, taki wczesny hacking


@ronin88666: trick był, tylk w takim układzie
@oluchna23: Wracałem ze szkoły przez miasto, celowo trasa przebiegała okrężnie, żeby były poczty po drodze. Na każdą się wstępowało, przejechanie ręką po górze telefonu, gdzie ludzie zostawiali karty, oraz... hmm... wstyd się przyznać... rzut oka do kosza na śmieci ;) To były takie wysokie, wąskie kosze z małym otworem, ludzie wrzucali tam tylko karty. A my te karty wyjmowaliśmy. Przy dobrym dniu miałem 10 nowych kart, oczywiście większość powtórek, ale przydawały
@Xamox: u mnie "oni" brali zużyte karty (najpierw zbierali sami, potem byli do tego zatrudnieni "młodsi bracia i ich koledzy", od których zużyte karty skupowano po złotówce, czy jakoś tak, wycinali pasek magnetyczny i wklejali go w kartę odwróconego o 180 stopni, zapis odbywał się tym samym na niepociętej kasownikiem części paska. Potem, jak tepsa wprowadziła nowe karty, z wąskim paskiem (ta ze zdjęcia na górze ma jeszcze szeroki), po prostu