Wpis z mikrobloga

@andrzejwpst: Rozumiem, że kobiet o ambicji i umiejętnościach powyżej kasy w biedrze i parzeniu kawki nigdy w swoim otoczeniu nie spotkałeś. Nic dziwnego, że masz o nich takie zdanie.
  • Odpowiedz
@keyah: Bez przesady... Lubię porządek, ale jestem tym typem #rozowypasek co myje kubki octem raz w miesiącu i to wszystkie naraz, a nie po każdym użyciu :D a tak na serio - podobno kobieta, która krzyczy w nocy, nie krzyczy w dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@UndaMarina: "Chciałabym, żeby już zaskoczył" - Ile szacunku do partnera wyrażasz w tym zdaniu?
"często podnoszę przez to głos :(" - Samo to się dzieje? Nie panujesz nad sobą? Lubisz jak ktoś podnosi głos na Ciebie?
"jak sprzątać to tylko porządnie" - Taaa... A potem jak będzie idealnie zmywał, sprzątał i nie sprawiał problemów to będzie #gdzietechlopy ;)
  • Odpowiedz
@keyah:
Wypowiedziałem się w oryginalnym wpisie, ale widzę, że tutaj rozgorzała dyskusja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zatem przeklejam.

@UndaMarina: Jeszcze odnośnie tych kubków, jednego nie jestem w stanie zrozumieć.
Skoro tak wielki problem stanowi dla ciebie niemycie kubków octem, to ... czy po prostu nie moglibyście mieć osobnych kubków? Które każdy by sobie mył na własną rękę?
Jak masz taki wielki ból tylnej części ciała z takiego powodu, to po prostu odstawiaj sobie swój kubeczek i myj go sobie sama. A facetowi daj święty spokój,
  • Odpowiedz
I to jest właśnie logika niebieskich pasków. "Ojjjojjjojj, ksycy na mnie bo nie myjem kupków octem, buuuu". Nie #!$%@?, krzyczy, bo jesteś łajza i nie potrafisz nawet porządnie pozmywać. Jak chcesz nie używaj octu, tylko ścierki, cifu, płynu, sadzy czy czego tam chcesz. Ma być zrobione dobrze.
  • Odpowiedz
Ja też myję octem, ale garnki. Kuchnia to moje królestwo w domu i ja w niej najczęściej gotuję, a lubię w czystych naczyniach. Ocet to nie ten spożywczy do galarety, tylko typowy do zmywania. Nie pozostawia na garnkach plam po wodzie. A gary zmywam bo lubię mieć czyste narzędzia po pracy. Ale #!$%@? za coś co ktoś robi, a tego nie lubi, to lekka przesada.
  • Odpowiedz
@madelene: Pogięło cię kobieto? Jakby moja dziewczyna w ten sposób załatwiała ze mną różne sprawy, to nie wiem czy bym to wytrzymał psychicznie. Musztra jak w jakimś wojsku. "Ma być zrobione dobrze". "Ma być tak, jak ja chcę". "Ma być tak, siak i owak".
Każdy ma swoje własne preferencje i predyspozycje. Jednemu zależy na tym, aby było bardzo czysto, a drugiemu zdecydowanie mniej. To
  • Odpowiedz
@wygibus: sprzątanie to sprzątanie, nie żaden konik. Nie wiesz jak coś doczyścić czy umyć - sprawdzasz w necie. A ponadprzeciętnie to może odkurza czy czyści kibel?
  • Odpowiedz