Wpis z mikrobloga

Podsumowanie: Kiepski dzień, prawie jestem na zero dzięki dobre kontrze.

Pierwszy kupon: żałuję strasznie bo Newport byłem pewny na 100%, Ghany też, myślałem na Oxfordem, ale z racji, że darzę sympatią Braintree odpuściłem ten mecz i to był mój błąd bo byśmy teraz kasę liczyli.

Drugi kupon: też wszystko zrobione jak należy, pechowy mecz Salford, tylko 1-1 ze słabą drużną, na pewno będę ich łapał w następnym meczu na wyjeździe po dobrym kursie.

Ogólnie nie jestem zadowolony, bo liczyłem dziś na duża kasę, Newport strasznie żałuję, ale takie życie, jak pisałem na początku nie wygrywa się cały czas i trzeba wyciągać wnioski z przegranych kuponów.




#bukmacherka #hasbet

1.
@Dolan @kepucz @Michellaga @TomiliDzonsWSciganym @ozzi91: @ikeerer: @Tyrese: @CzarnyWinyl:
@hafn: @c1n3k: @MaNiEk1: @dhermes79: @turkusowakoszulka: @poprawnie-niepoprawny: @chlebo91:
@Wawilen_Tatarski: @praworeczny_mankutBB: @cfani4k: @Kolarzino:
Rumbago - Podsumowanie: Kiepski dzień, prawie jestem na zero dzięki dobre kontrze.

...

źródło: comment_aH1NlbWVDF4yjbdHhzAz2NSg7v99cRzY.jpg

Pobierz
  • 31
@Rumbago: Raz się wygrywa raz się przegrywa, możesz zarzucić jakieś NBA. W ogóle ostatnio overy/undery to straszna loteria w NBA więc spróbujemy dzisiaj na czysto?