Wpis z mikrobloga

@SurowyOjciec: Nowy Jork z 312 710 na 696 490 mieszkańców w 10 lat w najlepszym okresie, Łódź 314 000 na 600 w 15 lat w najlepszym :) Tzn. ciężko ocenić dokładnie bo najłatwiej porównać mieszkańców co jednak nie jest miarodajne :)
@Radus: Nie mam pojęcia czemu Łodzianie są tacy dumni z OFFa. Jak się wejdzie do środka to faktycznie jest ładnie ale tej zasyfiałej fabryki nie odratują lampeczki.
No i nie bardzo mi odpowiada to, że koleś kupi na bazarze 20 obsranych foteli, manekiny, na obdrapanych ścianach walnie plakaty i mural, toaleta kwitnie od napisów a ogródki od żuli. Nikt mnie nie przekona, że to jest ładne. Poza kilkoma restauracjami typu Mutmi,
@szalonenozyczki: Po pierwsze - trzeba odróżnić ładne/brzydkie od zadbane/zaniedbane. W tym pierwszym Łódź akurat nie ma zbyt wiele udziału, gdyż 90% kamienic ma, krótko mówiąc, pałer.
Co do OFFa to jest po prostu sztuka + hipsterstwo. Ta fabryka celowo ma tak pozostawioną elewację. Wolę zapach szczyn i zadowolonych ludzi, niż domy wykute w skale i najbliższy sklep dwa dni drogi.