Wpis z mikrobloga

Mireczki, opowiem Wam stulejową historie mojej milości do dziewczyny w której się kocham od 10 lat. Przez te wszystkie lata nigdy nic między nami nie było chociaż wiele razy dawała mi do zrozumienia że jestem dla niej ważny. Typowy #friendzone . Doskonale wie, co do niej zawsze czułem ale nigdy nie rozmawialiśmy o tym szczerze w cztery oczy. Od pół roku sytuacja się jednak jakby poprawiła, zaczęło coś się dziać, tak, że nasi znajomi i jej brat uważa, że zaczęła traktować mnie inaczej.
Z jednej strony twierdzi, że jakby coś miało być to już by było a z drugiej mówi innym, że ja się do tego źle zabieram i nie robię żadnego kroku (gówno prawda moim zdaniem)

Sytuacja na tyle mnie męczy, że planuję zrobić ostateczne starcie gdzie powiem jej wszystko co czuję i czego nie byłem pewnie w stanie powiedzieć przez ostatnie 10 lat i pozostawie jej wybór czy próbujemy coś z tym zrobić czy kończymy to raz na zawsze ale wtedy muszę się od niej odciąć, przestaniemy się widywać, skasuję ją z fb i urwiemy kontakt totalnie bo inaczej nigdy się od tego nie uwolnię.

Czy uważacie Miraski, że dobrze robię? Co jej w takiej rozmowie mogę jeszcze powiedzieć jeśli się może boi spróbować albo nie jest pewna, tak żeby ją zachęcić a nie odstraszyć ostatecznie?

#zadajpytanie #pytanie #stulejacontent #wyznanie #friendzone #foreveralone #wyznaniezdupy #wyznaniezdupyczypytaniezdupy
  • 13
nie zbieraj się na żadne wyznania, tylko zabierz się za nią jak facet. Przede wszystkim nawiąż kontakt fizyczny (zakladam że go nie ma, bo 'przyjaciele się nie dotykają).
@Magnificency @mjrMajor
Tak, jak ją olewałem to sytuacja przeważnie się poprawiała ale mam wrażenie, że ona czeka też na szczerość. Przy ostatniej kłótki chciała, żebym się wysłowił w końcu i powiedział o co mi chodzi ale niestety ktoś nam przerwał w nieodpowiednim momencie i rozmowa się skończyła :O
@Hered: zaproś ją gdzieś, zróbcie razem coś ekscytującego. Nawiąż kontakt fizyczny, a potem dalej do przodu.
Bądź jednak gotowy na to że jesteś w takim friendzonie że chyba tylko wygrana w totolotka mogłaby Ci pomoc.
Mimo wszystko powodzenia.
Próbuje się z nią umawiać ale zawsze jej coś wypada. Z drugiej strony jak zrobiłem imprezę i zaprosiłem wszystkich znajomych oprócz niej i się dowiedziała to sama się w sumie wprosiła a w trakcie imprezy stwierdziła, że ją olewam. Jak powiedziałem, że mam dosyć to zaczęła pytać o co mi chodzi a jak powiedziałem, że o to co zawsze to stwierdziła właśnie, żebym się wysłowił w końcu i że źle się do