Wpis z mikrobloga

@Tomeek: spoko mam Hondę, która kręci się do 16k rpm (motocykl here), a i tak twierdze, ze poza legend, nsx, s2k, integra, prelude to Hondy w 4 kolkach to dla mnie gówna :D szczególnie syfiki v, vi i vii XD
Ja mam Civic VI. Moje pierwsze auto. 115KM. Nie jest mistrz prędkości ale jedzie. Nie dalem dużo a juz 3 lata jeżdżę. Mnie jakos nie boli ze ktoś ciśnie na ta marke. Rdzewieją na potęgę. Glosno w środku. Ale bylem nim 3x na woodstocku. W 4 osoby 400km w jedna stronę i mimo 18lat ten samochód nadal żyje. Chcialbym miec cos mocniejszego z RWD. Jako dupowoz spelnia swoje zadanie. Jesli mam patrzeć
@adr19: ja nie wiem czy te wydechy sa takie glosne z salonu czy zawsze ktos zamontuje wiekszy, glosniejszy, bo nie mialem okazji sie nigdy przejechac honda prosto z salonu, a kazda ktora jezdzilem po wejsciu na 5-6k wydawalo sie ze za chwile odleci, tak #!$%@? z tlumika xD

@kurvvawszystkozajete: tu nie chodzi o to ze nie da sie jezdzic - da sie, i sa duzo lepsze/szybsze, ale zeby jezdzic szybko,
@encoreleet: Moja z tłumika nie #!$%@?, tak mi się wydaje :P ale głośno jest. Teraz w deszczowe dni słychać jak woda uderza o drzwi xD Trochę mam sentyment do tego auta. Nie wiem czy przy zmianie nie zostawię go by go doprowadzić do lepszego stanu. By mieć co robić wieczorami w grażu :P Jeśli chodzi o tłumiki są tzw twinloopy, w teorii daje tyle co przelot a jest cichy jak seria
@davidoff_OB: skad ten hejt na Hondy powiedzcie mi, przeciez katajce robia duzo lepsze auta niz szwaby, sam mam Honde Civic '98 i nie dosc ze nie ma rdzy to auto jest poprostu niezawodne. Jak chcecie szybkie auta to se kupcie BMW i #!$%@? 100 po miescie kuhwa :/