Wpis z mikrobloga

  • 163
Pracuje na szatni w Clubie i mamy taki cennik że 2 zł płaci się od rzeczy :) #rozowepaski wymyślają milion sposobów żeby zaoszczędzić jakże te ważne i wartościowe 2 złote... Wsadzaja po 3 kurtki do torebki czy do rękawa, z torebkami jest tak ze jak je zamkną to liczę jako jedna rzecz ale jeśli wsadzi mi kurtkę do rękawa innej kurtki i pół jej wystaje to liczę jako dwie rzeczy ( ͜͡ʖ ͡€). Tyle wstępu, przechodzę do sedna, dzisiaj przyszła laska ze swoim #niebieskipasek i genialnie wsadziła swoją torebkę do rękawa... Jej torebka, kurtka i kurtka jej chłopaka, daje numerek wieszaka i mówię 6 złoty koleś daje mi szóstkę a laska wybucha że ja chce go "oszwabić" że powinno być 4 zł a nie 6 że o 2 zł ich oszukałem bo ona specjalnie dała torebkę do rękawa i wtedy jej mam nie liczyć!! W sumie sama się przyznała że ma trzeci przedmiot czyli torebkę ale nie dało się wytłumaczyć... Powodzialem że jak coś się wsadza do rękawa to nie znaczy że znika to z wszechświata i zostałem zwyzywany ^^ niebieski miał dość i nic nie mówiąc wziął ja za rękę i odprowadzil na dancefloor.
W sumę mam więcej takich gownoprzypadkow ale nie chce mi się wszystkiego opisywac :) może kiedyś...
#nocnazmiana #logikarozowychpaskow #gownoburza #coolstory #truestory
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@malibu99: "rzycie" :D
@KarmelowyJeremiasz: no była taka jedna studentka PRAWA i wymagała żebym jej paragon dał xD powiedziała że to bezprawie itd, ale jak potem zgubiła numerek i trzeba było zapłacić za niego to już nie była taka prawa ;D
  • Odpowiedz
  • 7
@Klavi: Moim zdaniem to cebulactwo ze strony klubu. Jak juz koniecznie musza ciac na szatni, bo im do pierwszego nie starcza, to niech chociaz licza od wieszaka, a nie od ilosci rzeczy, ktore sie im oddaje.
  • Odpowiedz
@Klavi: o, czyżbyś był jednym z tych podludzi, którzy za bluzę i kurtkę oddaną przez jedną osobą każą płacić podwójną stawkę? xD
jak ja uwielbiam te Cluby, które przycinają na alko 10 krotność ceny, biorą za wejściówki i jeszcze na koniec szatnia płatna 1.50 od ubrania, a jak masz 2 złote w jednej monecie, to nie wejdziesz, bo nikt ci nie będzie szukał i rozmieniał żeby 50 groszy mieć wydać
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@InspektorDupa jak już pisałem bluzy daje do rękawa i liczę za 1 rzecz :) jeśli chodzi o alko to nie wiem, mam 50% zniżki na bar ale nigdy nie korzystałem bo i tak za drogo jak dla mnie :P jeśli chodzi o płatność to wygląda tak że laski wchodza za darmo do 24 mają drinki za darmo tylko szatnie płacą i to zazwyczaj jacyś faceci im płacą :) ale zawsze mają
  • Odpowiedz
@Klavi: Też robie na szatni z tym że u mnie szatnia darmowa ale kasowanie za wejście też należy do mnie (dość mały klub). Często trafiają mi sie jednak "negocjatorki" które nie zapłacą za wejście 10/20 zł bo to dla nich ujma na honorze, w końcu kto to widział żeby kobieta płaciła za wstęp^^ no i załatwiam to tak że troszke negocjuje twardo stojąc przy tym że nie wejdzie taniej i
  • Odpowiedz
@Piert: Jak robiłem w Play jako doradca klienta biznesowego to też tak w huja ludzi robiłem :D ogólnie mieliśmy dla wszystkich zniżki w aktywacji i pakiet neta za darmo przez pół roku i to każdy miał zapewnione, ale mówiliśmy o tym żeby udobruchać klienta bo wtedy się podniecał że taka cebula i już pokrojona to trzeba brać... I nowa umowa podpisana :P
  • Odpowiedz