Wpis z mikrobloga

Mieszkam z tate, madre i bratem na warszawskim śródmieściu, razem z nami mieszka sobie dziadek Stefan, weteran II wojny światowej. Generalnie nie mam z tym żadnego problemu, jesteśmy rodziną a i dziadek to taka dobra dusza w domu. Jednak z dziadkiem jest pewiem problem, choruje na schizofrenie paranoidalną i czo się czasami u nas o------a to ja nawet nieee.

Ostatnio siedzimy przy obiedzie w salonie, rodzinna atmosfera, gadamy, śmieszkujemy, na stole rosół, a w tv familiada. Scenka rodem z obrazka. Nagle ni z d--y ni z pietruchy przez cały pokój leci butelka ketchupu bez nakrętki.
Butelka zatrzymała się dopiero na drzwiach balkonowych. Ketchup k---a wszędzie XD. Na ścianach, na firankach, na tv, na kocie, wszystko u-----e.
Okazało się że dziadek poukładał sobie we łbie, że niemcy siedzą w naszym mieszkaniu i postanowił ich w-----ć granatem w postaci pikantnego wacławka.

Innym razem grałem w call of duty, n---------m niemców, heheszkuje sobie w myślach że dziadek może być dumny z wnuka. Nagle odwracam się i widzę że dziadek stoi z rękoma w górze zwrócony do ściany.
Co to k-----s?
Okazało się, że jak grałem to któryś z niemcow rzucił słynne "Hande Hoch!" (głośniki) i dziadkełe trochę odleciał bo myślał że jest na muszce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jutro 11 listopada, aż się k---a boje. Rok temu jak dziadek zobaczył co tam się o--------a na ulicach to złapał za wiatrówkę i zaczął n---------ć do narodowcow przez okno bo stwierdził że to ruskie przedostały się przez Wisłe XD. Dopiero potem jak dojrzał polskie flagi oznajmił żebym siadał do radia bo trzeba przekazać wiadomość do Londynu że Warszawa jest nasza!

Jeśli ktoś z was wybiera się przypadkiem na marsz to proponuje uważać na Marszałkowskiej od ulicy Zielnej, bo widziałem jak dziadzia wczoraj pucował wiatrówkę sidoluxem XD

#truestory #warszawa #heheszki #swietoniepodleglosci
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach