Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #tfwnogf

Mam taki dylemat. Podoba mi się pewna dziewczyna z którą nigdy nie gadałem poza "cześć", dajmy jej 8/10. Ja natomiast podobam się pewnej 7/10 z którą widuje się częściej, zakładam że się jej podobam, bo za każdym razem kiedy na nią spojrzę to ona akurat się na mnie patrzy i jak tylko to zrobię to oczy lecą jej do dołu, poza tym inne rzeczy też ją zdradzają w tym. Generalnie też jest bardzo fajna, ale nie kręci mnie tak jak tamta.

No i tu jest dylemat. Olać tą 8/10 i podbijać do tej której ewidentnie się podobam, czy próbować swoich sił u tej 8/10 ryzykując to że tamtej się odwidzi? Ewentualnie jechać na dwa fronty i jak się nie uda z 8/10 to mam wyjście awaryjne jak tamta okaże się fajna, jednak z drugiej strony jak się uda z 8/10 to będę musiał zachować się tak jak bym się zachowywać nie chciał.

Mamy opcje A, oraz B, opcja C wygląda tak, że bez powodu podbijam przy najbliższym spotkaniu do 8/10 (bez powodu bo nawet nie wiem jak ma na imię) gram va banque i albo się uda, albo będę miał jasną sytuacje.

Jest też opcja D... idę do szefa, zwalniam się, wracam do domu. biorę komputer, biurko i fotel do piwnicy, następnie zdobywam 1 miejsce w rankingu wykopu wrzucając smutne historie o przegrywie życia.

Co proponujecie?

#feels
  • 31
@Paracelsus: Dlaczego podbicie va banque do 8/10 wtedy jak jestem #!$%@?? W sumie wiele nie ryzykuje, mam otwartą ofertę pracy jako kierowca międzynarodowy, jak #!$%@?ę zbyt mocno aby się pokazać na mieście to się zaciągnę w tej robocie i #!$%@?ę zagranicę xD
@Norwag93: jak masz byc z dziewczyna, co do ktorej nie masz pewnosci, czy ja az tak "lubisz", a do tego masz miec w glowie inna i tylko czekac, az sie zdarzy okazja by tamta poderwac to daj tej 7/10 spokój, skrzywdzisz ja.
Podbijaj do tej, ktora Ci sie bardziej podoba, moze okaze sie, ze jest kiepska z charakteru i sie z niej wyleczysz, a wtedy bedziesz mogl probowac z innymi z
@Paracelsus: aha. A jak mam mordę jak Brad i ciało warszawskiego koksa, do tego pieniędzy od #!$%@? i ogólnie miłe serduszko to powinienem #!$%@?ć do piwnicy? W sumie coś w tym jest ()
@kawazrana: Właśnie dlatego nie lubię jak dziewczyna zbytnio pokazuje zainteresowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°), świadomość że się komuś podobasz a ten ktoś jest na którymś tam miejscu u ciebie, jest kiepska. Tak to nie ma dylematów.
@Norwag93: no serce nie sługa, czy jak to tam było. Nie rób jej nadziei tylko, bo po pierwsze się nie wyleczy z Ciebie długo, a po drugie będzie bardziej skrzywdzona, a Ty jak masz ludzkie uczucia ( ͡° ͜ʖ ͡°) będziesz się czuł, jak zły człowiek no i do tego jeszcze pewnie stracisz koleżankę / szansę na relacje. Próbuj z tą Twoim zdaniem ładniejszą, przekonaj się co
@Norwag93: Spróbuj szans u tej co się Tobie podoba, może okazać się, że spodobasz się jej, a może też okazać się, że charakter może mieć kiepski. Wtedy będziesz wiedział co z tą 8/10 i nie będziesz o niej ciągle rozmyslać bo będziesz z nią czy też nie będziesz bo kiepski charakter.

To spowoduje, że zniknie ciągłe rozmyślanie "a co gdybym jednak podbił do 8/10?" przy tej 7/10.
@kawazrana: Obiektywnie nie wiem która jest ładniejsza więc nie o to chodzi, że chcę szpanować ładną dziewczyną. Czasami mam tak że jakaś dziewczyna po prostu mi się podoba. Tak mi się wydaję że jest ładniejsza, ale obiektywnie obie są ładne. To nie jest tak że ta jedna ma fajniejsze ciało, nie wiem jak to określić, po prostu mi się podoba :P
No i tu jest dylemat. Olać tą 8/10 i podbijać do tej której ewidentnie się podobam, czy próbować swoich sił u tej 8/10 ryzykując to że tamtej się odwidzi? Ewentualnie jechać na dwa fronty i jak się nie uda z 8/10 to mam wyjście awaryjne jak tamta okaże się fajna, jednak z drugiej strony jak się uda z 8/10 to będę musiał zachować się tak jak bym się zachowywać nie chciał.


@
@Norwag93: Ja nie mówię, ze będziesz szpanował obiektywnie atrakcyjnym (są tacy ludzie ?) lachonem, jak będzie głupia, albo będzie zołzą, bo to chyba nie o to chodzi ? Miałam na myśli to, która Tobie się bardziej podoba, ale jesli stawiasz tak sprawę to na spokojnie przemyśl, która ma więcej tego "czegoś".
no a najbezpieczniej to będzie w piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Norwag93: #!$%@? na dwa fronty, ale tak zeby o sobie wiedzialy. Ta 8/10 moze poczuc sie zazdrosna i zacznie o ciebie zabiegac, analogicznie z ta 7/10 - zacznie sie jeszcze bardziej starac. Potem jak sie uda to ------> 8/10
@Norwag93: to jest proste i IMO oczywiste. Podbijasz niezobowiązująco do 7, ale obserwujesz reakcje 8. Jeśli da Ci jakieś znaki to tak samo niezobowiązująco bajerujesz 8. Ona widząc że Twoja wartość jest spoko w oczach 7, będzie dużo bardziej przystępna .W tym momencie już wiesz na czym stoisz. Twoim celem jest 8, a 7 to tylko narzędzie do jej zdobycia. Nie ma sensu inaczej tego rozgrywać.