Wpis z mikrobloga

ej! #rozowepaski z #tinder sa jakieś #!$%@?ęte, pisałem z taką z #lublin która studiuje #psychologia ma 23 lata i na imię Ania, chciała się ze mną dzisiaj spotkać o 17 ale odwołała spotkanie bo niby umarł nagle jej wykładowca i coś tam #studbazaproblems
Nie jestem pelikanem więc wyrzuciłem ją z "par" i.. żałuję xD Ale ze mnie #przegryw.
Aniu odezwij się na pewno masz tu konto, nie wiem gdzie szukać #!$%@?ętych kobiet więc piszę tu xD
#spottedwykop #logikaniebieskichpaskow
  • 29
  • Odpowiedz
@Lubiemaliny: jeśli to taka księżniczka to i tak bym spasował, a to nie jest mój cel tak czy siak... you need to go deeper
btw masz zły dzień ,że jesteś tak bardzo na "nie" ?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lubiemaliny: litości to daj mnie, bo jak zwykle wytykasz mi rzeczy których nie rozumiesz.. dlaczego wyzywać od razu? Obiektywne fakty. Troszkę zmieniłas temat jak to w sumie zawsze robisz xD podczas kłótni, napisałem że jesteś płytka bo myślisz że serio jej szukam XD
  • Odpowiedz
@Lubiemaliny: żaden troll.. przemyślana akcja rozpoznawcza czy na serio coś straciłem, jak na tę chwilę jestem pewien że dobrze postąpiłem :)
więcej luzu, #!$%@?ęcie to przecież może być komplement co ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ZNACIE TAKIE DZIEWCZYNY
  • Odpowiedz