Wpis z mikrobloga

#driveidzienadziwki

Relacja z mojego trzeciego spotkania.

Ustawka na 3 telefony.

Dzwonię, ona się pyta na kiedy, prosi o potwierdzenie pól godziny wcześniej.

Przyjeżdżam dzwonię by dowiedzieć się który numer bloku i mieszkania.

Ładne osiedle, spokojnie, wchodzę, otwiera dziewczyna w wieku myślę około 28-30 lat. Dokładnie tak jak na zdjęciach, mocno puszysta:) buzia 6-7/10.

Mieszkanko ładne, miłe zapachy, czysto, jesteśmy sami. Gra bardzo dobra muzyka, Oasis, George Michael, różne klimatyczne kawałki, choć niestety synthpopu nie było. Chwilka rozmowy zostaję na godzinę. Biorę prysznic i idę do niej. Wcześniej poprosiłem o wodę.

Dziewczyna siedzi/leży na łóżku, proponuję na początek masaż. Dziewczyna mizia mnie z wyczuciem 3/10 pozdro masazystką nie zostanie. W międzyczasie rozmawiamy o pierdołach, luz. Po chwili nudnego miziania podnoszę się i rzucam:
-Mogłabyś się rozebrać?

Macam jej duże piersi, ogólnie się macamy, po jakimś czasie mówię że chciałbym seks. Ona prowadzi, mówi żebym położył się na plecach, robi mi loda. Lodzik 6/10 bo nie bardzo głęboko, ale za to miło chwilami nawet bez pomocy rączki. Większość czasu patrzy w oczy, dla niektórych mogłoby to być krępujące.

Po okolo 5 minutach się znudziłem, więc zaproponowałem żeby położyła się na plecach.

Pierwszy raz bzykałem tak puszystą dziewczynę, bardzo miłe odczucia, było się do czego przytulić, wszędzie mięciutko i miło hehe. Po około 10 min zmieniamy pozycję na od tyłu, fajnie ale już byłem zmęczony, po chwili jeszcze na jeźdźca w mieszanych wariantach, twarz w cyckach, mega przyjemnie, nie da się doświadczyć takich rzeczy ze szczupłymi dziewczynami.

Doszedłem w tej pozycji, później dłuższa chwila rozmowy, chciałem spadać ale się rozgadała i tak jeszcze z 10 min w międzyczasie się ubierałem. Rozliczenie, odmówiłem prysznica po, powiedziałem że już wezmę w domu. Całus na dowidzena i tyle.

Wyszedłem zadowolony, mega fajne doświadczenie z puszystą dziewczyną. Bardzo mnie to kręci ale myślę że wielu by wybrało coś innego ale co kto lubi na roksa.pl jest spory wybór.

Tyle, nic szczególnego się nie wydarzyło. Pozdrawiam obserwujących mój tag, ale nie wiem kiedy będzie następna relacja.

#roksa #seks #wygryw #przegryw #coolstory #truestory
DRlVE - #driveidzienadziwki

Relacja z mojego trzeciego spotkania.

Ustawka na 3 tele...

źródło: comment_ByBsdZ0FOen3ge7UzYCtSu1TRgi6aOmI.jpg

Pobierz
  • 53
@galaxie500: raz byłem z dziewczyną przez ponad 2 lata, więc wiem jakie są różnice, nie ma za dużo intymności, ale jest raczej wesoło i na pewno można się wyszaleć

Zależy czego kto szuka, co innego budowanie relacji a co innego seks. Ale domyślam się też skąd krytyka od różowych, a czasem może i ból dupy hehe

PROSZĘ ŻEBY EWENTUALNE KRYTYCZNE WYPOWIEDZI BYŁY KONSTRUKTYWNE pozdro
@Adolf91:

Następnym razem, który możliwe że nastąpi bo się rozpędziłem:) a będę musiał jeszcze wyhamować, zapytam o możliwość kręcenia filmu czy robienia zdjęć, nawet jeśli była by to dopłata, oczywiście bez widocznych twarzy, to wchodzi to w grę. Ale trochę nie wiem po co wam to, poza tym może być ciężko namówić dziewczynę.

@jabolsy: bardzo puszysta

Do tej pory miałem same szczupłe dziewczyny, wiadomo są bardziej reprezentatywne i fajnie się
@KochamJescKisiel: nie ma mowy o jakichkolwiek dokumentach, nikt nikomu nic nie sprawdza, dziewczyna musi zaufać, ty masz do dyspozycji jedynie jej kartotekę na garsonierze. Choć słyszałem że niektóre chciały sprawdzić jedynie datę urodzenia i zdjęcie kiedy klient wyglądał młodo.