Wpis z mikrobloga

@tutirutu: moja firma obsługuje kilku prawników i powiem Ci, że nie za różowo w tej branży. Jak to powiedział jeden z nich "20 lat temu po 3 miesiącach pracy kupiłem sobie samochód, po roku budowałem dom. Dziś muszę żyć skromniej, bo prawników jest jak psów". Po 3 miesiącach zrezygnował ze współpracy, bo dla niego 300 zł miesięcznie to dużo.
  • Odpowiedz
@tutirutu: Przez takich jak Ty mają studentów prawa/aplikantów za wywyższających się idiotów którzy nie mają nic do powiedzenia oprócz k-------a się na atencje wybraną profesją

  • Odpowiedz
@tutirutu:
Napisałem długą rozprawkę na temat, pracy jako prawnik i "informatyków", ale uznałem, że i tak pewnie twoja ignorancja zablokuje wszystkie argumenty, więc ją usunąłem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • Odpowiedz
@janek_kos: ja nie studiuje medycyny, tylko znam ludzi po tym i po tym, i widze jak kto ma w zyciu i ile zarabia.

Po drugie z racji ze jest tak malo miejsc na medycyne , dostaja sie tylko najlepsi, a na prawo to kazdy humanista moze sie dostac, prosze cie, na medycyne musisz napisac zajebiscie mature z fizyki, biologii i czesto chemii, a na prawo ? z jezyka polskiego, to
  • Odpowiedz
@KrowkaAtomowka: dostać się a utrzymać to dwie różne sprawy. Zdaj prawo cywilne, pogadamy.
@juliusz-cezar: jak ktoś chce to może zarabiać przyzwoicie wywożąc gnój. Tylko czy odpowiada ci taka praca dla kasy. No chyba ze uwielbiasz podłączać karty graficzne gimbom to spoko.

Szanuje informatyków (niektórych) ale wykop to skupisko takich infotłuków którzy chyba zazdroszczą ze ktoś studiuje coś przydatnego dlatego wylewają swoje żale w parodii humoru.

@Mirabelkowa: koleżanka
  • Odpowiedz
Zaczynam 3 semestr i co się nasłuchałem (#falszywyrozowypasek here) tych super śmiesznych żartów o studentach tak świetnego kierunku jakim jest prawo to moje. :/


@tutirutu: xD Zdarzyło mi się studiować trzy lata na wydziale prawa i niestety te wszystkie stereotypy to prawda. Studenci prawa to p----y ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz