Wpis z mikrobloga

macie bul dupy że ktoś studiuje cokolwiek warty kierunek? Informatyków jest jak psów powodzenia w znalezieniu pracy.

Zaczynam 3 semestr i co się nasłuchałem (#falszywyrozowypasek here) tych super śmiesznych żartów o studentach tak świetnego kierunku jakim jest prawo to moje. :/


@tutirutu: nasłuchałEM? #falszywyrozowypasek. Tak się składa, że infromatyk znajdzie pracę WSZĘDZIE bo jest zwyczajnie zapotrzebowanie na ten zawód, tak samo jak na wszystkie inne, które wiążą się z codziennym
@tutirutu: Obawiam się że to Ty zostaniesz bez pracy po tym gunwokierunku. Ja nawet nie jestem na studiach a już pracuję w kierunku w którym chcę, a po studiach pójdę do Techlandu czy innej dużej firmy i mam życie jak w madrycie. Problem tylko w tym że i tak się ewakuuje z tego kraju ( )
@tutirutu: Otóż nie. Nie gram w gry WCALE, bo ich nie lubię. Głównie sprzęt/elektronika, trochę kodzenia naprawdę podstawowego, ale chcę pracować jako programistka bo jest to wygodne. Jedziesz sobie np. zwiedzać Azję, masz laptopa ze sobą i pracujesz, a pieniądze zarabiasz będąc w podróży. To jest piękne.
@Misaki: Teraz to wszyscy chcą się w Polsce wykształcić za pieniądze podatników, a zaraz po tym wyjechać z kraju. I jak tu w Polsce ma być dobrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)