Wpis z mikrobloga

Automatyczna ewidencja sprzętu i oprogramowania-wrzucamy w obraz płyty instalacyjnej windowsa takie mini coś co pobiera tą całą konfiguracje i wysyła do bazy + program dla admina do zarządzania wpisami i generowanie raportów
  • Odpowiedz
@ThePawel: Pracuje na 3/5 codziennie pobudka o 6 do pracy/szkoły na 7:30 i do 19 średnio mnie nie ma ale planuje wziąć tydzień urlopu w ostatni tydzień listopada
  • Odpowiedz
@GoombaPL: Za mało zrobiłem w wakacje i teraz muszę się ostro spinać bo semestr ma 2 miesiące
@dikamilo: Skończyć. Zostało mi zrobienia raportu posprawdzanie wszystkich walidacji na wprowadzane dane testy jednostkowe i testy na innych maszynach niż moja ;)
  • Odpowiedz
@profaza: to dasz radę ;) btw. czemu masz rozdzielony czas na implementację i czas na napisanie pracy ? Wymogi uczelni? Pamiętam moją inż - jak skończyłem implementację to napisanie pracy zajęło mi 2 dni + 1 dzień poprawki od promotora a potem drukowanie, dziekanat i czekanie na obronę.
  • Odpowiedz
@dikamilo: Tak sobie założyłem,że muszę mieć te 3 tygodnie na napisanie pracy bo nie zdążę. Napisałeś pracę w 2 dni ? U mojego promotora musi być ~60 stron więc w 2 dni to raczej nieosiągalne dla mnie
  • Odpowiedz
@profaza: Tak 2 dni, 47 stron z tego co pamiętam. 60 stron chyba nie jest wymogiem, zawsze podają te ~60 jako orientacyjną liczbę, u mnie promotor mówił aby 60 stron nie przekraczać bo to przesada. Inżynierka z programowania jest stosunkowo łatwa do napisania, zazwyczaj jest więcej opisywania architektury aplikacji, diagramy, screeny itp. niż "surowej" teorii, z mgr było już dużo więcej zabawy.
  • Odpowiedz