Wpis z mikrobloga

Kolejne granice absurdalnej poprawności politycznej zostały przekroczone.

W 30-osobowym rządzie Kanady zasiądzie 15 kobiet. Ale to nie wszystkie rewolucje nowego premiera - Trudeau powołał też trzech sikhów, reprezentantkę plemienia Indian, dwoje uchodźców i dwie osoby niepełnosprawne.


Brakuje jeszcze 4 łosi, 2 niedźwiedzi polarnych i rudej Ani z Zielonego Wzgórza.

D.....r - Kolejne granice absurdalnej poprawności politycznej zostały przekroczone.
 ...

źródło: comment_oJhDv0pUJHcBkpED6nAryTrR0iK7OAAv.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mnik1: jestes lewicowym fanatykiem religijnym i twoj mega bol pupy pod tym wpisem jest zabawny xD nikt nie twierdzi ze mniejszosci nie moga dobrze sprawowac wladzy itd itp padl tylko glos (bedacy lekka sugestia) ze wybieranie rzadu na podstawie koloru skory to skrajny kretynizm i fanatyzm. Pragmatyczny czlowiek wybierze kompetentynych ludzi - dla niego nie ma znaczenia czy bedzie to 15 ludzi bialych, czy 15 ludzi czarnych. A fanatyk lewicowcy/prawicowy
  • Odpowiedz
i właśnie dlatego w Kanadzie jest tak c-----o, że ludzie emigrują stamtąd gdzie tylko mogą, na przykład do Polski.


@jrs2: No k---a na bank, to że na terenie ich kraju nigdy nie było poważnej wojny, nie miał przyjemności doznania komuszej okupacji i ma w c--j bogactw naturalnych, nie ma na to wpływu, tylko politycznie poprawny rząd.
  • Odpowiedz
Ah ten prawacki bój d--y - hurr durr wzieli czarnego turbaniarza, co on potrafi?

@Loloman: Harjit Sajjan (ten w turbanie):

Sajjan joined army In 1989 and served as Lieutenant-Colonel in the Canadian Armed Forces. In his service to army he joined the 1st Battalion of Royal Canadian Regiment in Kandahar. He was deployed overseas four times in the course of his career: once to Bosnia and Herzegovina, and three times
  • Odpowiedz
@DrCrauser: zastanawiam sie, dlaczego nie ma ani jednego reprezentanta polonii kanadyjskiej (okolo miliona Kanadyjczyków jest polskiego pochodzenia), natomiast sikhowie (niecale pól miliona w Kanadzie) maja ich az trzech?! To wyrazna dyskryminacja, powiem wrecz - rasizm...
  • Odpowiedz
@wyindywidualizowanyentuzjasta: Kolejny geniusz. Czy czytanie ze zrozumieniem i myślenie logiczne jest zabronione dla niektórych z was czy jak?

A co mnie to obchodzi? Może być nawet najlepszy na świecie, kompletnie nie zmienia to NICZEGO w tym co ja pisałem. Ta informacja dla mnie jest bezużyteczna.
Napisałem chyba wyraźnie że jest niemożliwe takie ułożenie najlepszych specjalistów, do tego dokładają się słowa premiera i mamy jasne co się stało i dlaczego. Dlatego
  • Odpowiedz
@vendaval: Kanadyjczycy, czyli potomkowie europejczyków, podobnie jak Polacy, są zbyt "ordinary". A ci ludzie są już "extraordinary". Tak więc żeby być "extraordinary" musisz posiadać cechę zupełnie losową, nie zależną od ciebie, która jednocześnie jest w mniejszości. Odmienną orientację, kolor skóry, niepełnosprawność, mniejszościowe wyznanie i przynależność etniczną. Wyczuwam fanatyzm i wstręt do wszystkiego co "ordinary".
  • Odpowiedz
Dużo jadu, ale to nie dziwne, w końcu Polaczki są w swoim żywiole i robią to co umieją najlepiej czyli nieustannie się kłócić.

Dajcie na luz ludzie, bo niektórzy swoimi poważnymi wpisami prezentują szczyt k------a umysłowego.
Mało macie tragedii rodzinnych, problemów z sąsiadami, znajomymi, z sobą itd, że nawet tutaj trzeba bezmyślnie n---------ć na siebie?

Jak się czyta dyskusje pod takimi tematami, to pierwsze porównanie jakie przychodzi mi do głowy, to po
  • Odpowiedz
@DrCrauser: OK - dlaczego wiec nie ma w tym nowym, liberalnym rzadzie ani jednego ... Chinczyka (prawie póltora miliona w Kanadzie) czy Filipinczyka (prawie milion), a daleko mniej liczni sikhowie (niecale pól miliona) maja nadreprezentacje? Dlaczego preferuje sie pewne kolorowe mniejszosci, a nie inne? Co to jest, jak to nazwac - faworyzacja, dyskryminacja, rasizm?...
  • Odpowiedz