Wpis z mikrobloga

Kolejne granice absurdalnej poprawności politycznej zostały przekroczone.

W 30-osobowym rządzie Kanady zasiądzie 15 kobiet. Ale to nie wszystkie rewolucje nowego premiera - Trudeau powołał też trzech sikhów, reprezentantkę plemienia Indian, dwoje uchodźców i dwie osoby niepełnosprawne.


Brakuje jeszcze 4 łosi, 2 niedźwiedzi polarnych i rudej Ani z Zielonego Wzgórza.

D.....r - Kolejne granice absurdalnej poprawności politycznej zostały przekroczone.
 ...

źródło: comment_oJhDv0pUJHcBkpED6nAryTrR0iK7OAAv.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
@DrCrauser: TO JEST #!$%@? SKANDAL, ŻE PRAKTYCZNIE CAŁY PRZEKRÓJ SPOŁECZEŃSTWA KANADY ZNALAZŁ REPREZENTANTA W RZĄDZIE, SKANDAL #!$%@? JAK JA #!$%@?Ę.
  • Odpowiedz
@Cheater: Tak, masz rację. Ja dodałbym do tego jeszcze to, że

Polacy są głupi, nie lubię polaków. Polacy śmierdzą i nie myją się. Nie myją też zębów. Polacy jeżdżą do Anglii i uważają się za wspaniałych. Anglicy śmieją się z Polaków. Polacy są też niemili i nie mówią dzień dobry. Chodzą wiecznie źli i zwalają winę na innych. Gdyby się postarali, mogliby coś osiągnąć. Wolą żyć w biedzie. Są bardzo
  • Odpowiedz
TO JEST #!$%@? SKANDAL, ŻE PRAKTYCZNIE CAŁY PRZEKRÓJ SPOŁECZEŃSTWA KANADY ZNALAZŁ REPREZENTANTA W RZĄDZIE, SKANDAL #!$%@? JAK JA #!$%@?Ę.


@mnik1: reprezentacje powinni miec w parlamencie, a nie w rzadzie. Wybieracministra na podstawie koloru skory, plci czy stopnia niepelnosprawnosci to oznaka debilizmu.
  • Odpowiedz