Wpis z mikrobloga

Kolejne granice absurdalnej poprawności politycznej zostały przekroczone.

W 30-osobowym rządzie Kanady zasiądzie 15 kobiet. Ale to nie wszystkie rewolucje nowego premiera - Trudeau powołał też trzech sikhów, reprezentantkę plemienia Indian, dwoje uchodźców i dwie osoby niepełnosprawne.


Brakuje jeszcze 4 łosi, 2 niedźwiedzi polarnych i rudej Ani z Zielonego Wzgórza.

D.....r - Kolejne granice absurdalnej poprawności politycznej zostały przekroczone.
 ...

źródło: comment_oJhDv0pUJHcBkpED6nAryTrR0iK7OAAv.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biczplis: lekkie? xD kisne. rozumiem, ze jak pooznamy ministrow PISu to zastrzezenia co do nazwisk moga zglaszac do ciebie?

Rozumiem, że ktoś tu ma ból w dupie i próbuje przekierować rozmowę na dziwne tory, byle tylko wyszło "na jego".


@mnik1: nie rozumiesz
  • Odpowiedz
To tak jak u nas, nie? Ale to LUDZIE wybrali rząd.


@biczplis: oczywiście, że ludzie wybrali taki rząd, ale jeżeli to była głupia decyzja to wciąż można nazwać rząd i ich wyborców głupimi. Nie wiem na jakiej podstawie byli wybierani, ale jeżeli kryterium przy wyborze była narodowość, płeć itp to jest to przykład idiotyzmu poprawności politycznej. Nie mam przysłowiowego bólu dupy, bo sytuacja Kanady bardzo mnie nie obchodzi, ale samo
  • Odpowiedz
ale jeżeli to była głupia decyzja to wciąż można nazwać rząd i ich wyborców głupimi. Nie wiem na jakiej podstawie byli wybierani, ale jeżeli kryterium przy wyborze była narodowość, płeć itp to jest to przykład idiotyzmu poprawności politycznej. Nie mam przysłowiowego bólu dupy,


@HetmanPolnyKoronny: O pacz, to tak jak z Kukizem u nas.
  • Odpowiedz
@biczplis: @Kamill: @mnik1:
Skandalem dla mnie jest to że rząd kanady traktuje ludzi jak śmieci,a co gorsza oni sobie z tego sprawy nie zdają.
Jeśli 30 kobiet to byliby najlepsi przedstawiciele - tak powinien wyglądać rząd.
Skoro jednak zamiast umiejętności ma znaczenie wygląd, posiadanie penisa, bycie czarnym, inwalidą czy coś podobnego - jest to największa obraza dla wszystkich, traktowanie ludzi podmiotowo. Wcale najlepszym reprezentantem inwalidó nie musi być inwalida, kobiet kobieta, a faceta facet. To jakieś chore myślenie...
A lewactwo się cieszy że ich się traktuje jak śmieci.
Parytety to
  • Odpowiedz
Skoro jednak zamiast umiejętmności ma znaczenie wygląd, posiadanie penisa, bycie czarnym, inwalidą - jest to największa obraza dla wszystkich, traktowanie ludzi podmiotowo.


@Loloman: O proszę, kolejny wypokek, któremu nowy premier Kanady zwierza się z kryteriów, jakie zastosował przy doborze składu rządu.

Gdzie wy #!$%@? takie kontakty łapiecie? W hertstołnie?
  • Odpowiedz
@marianoitaliano: No co ty, parytety, mniejszości - to czysty przypadek. Kompetencje to przecież decydujące kryterium.
Ktoś chciał pokazać równość, a tak na prawdę wyszło odwrotnie, bo okazuje się że znowu wyciągnął kogoś z segregatora pt. "mniejszość".
  • Odpowiedz
@Loloman: a może po prostu mają kwalifikacje i nadają się do tej pracy?

Kompetencje to przecież decydujące kryterium.


@DrCrauser: jakoś nikomu nie przeszkadzał brak kompetencji w starym rządzie, gdzie ministrem nauki był kreacjonista.
  • Odpowiedz
@Kamill: Jeśli wśród wszystkich przedstawicieli - tych 30 było najlepszych... to tak, wszystko byłoby ok. Ale wierzysz w to? Tak serio wierzysz?
Wszyscy wiedzą dlaczego to zrobił, nie bez powodu jego uzasadnienie to "bo mamy 2015 rok" (czyli rok absurdów, lewackiej logiki, obdzierania ludzi z godności, wolności, rok manipulowania, oszukiwania, rok niszczenia wszelkich kultów (w tym europejskiej przez choćby Merkel i wrzucanie nielegalnych i niebezpieczych uchodzców do europy przez wszystkie
  • Odpowiedz
@mnik1: no dobra, jesteś debil jednak...

Nikt nie napisał że są słabi czy głupi. Ale to bez znaczenia co napisałes, więc podtrzymuje wszystko bo Twoja wypowiedz nic nie zmienia w moich.
  • Odpowiedz