Wpis z mikrobloga

Kolejne granice absurdalnej poprawności politycznej zostały przekroczone.

W 30-osobowym rządzie Kanady zasiądzie 15 kobiet. Ale to nie wszystkie rewolucje nowego premiera - Trudeau powołał też trzech sikhów, reprezentantkę plemienia Indian, dwoje uchodźców i dwie osoby niepełnosprawne.


Brakuje jeszcze 4 łosi, 2 niedźwiedzi polarnych i rudej Ani z Zielonego Wzgórza.

D.....r - Kolejne granice absurdalnej poprawności politycznej zostały przekroczone.
 ...

źródło: comment_oJhDv0pUJHcBkpED6nAryTrR0iK7OAAv.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cheater: Dlaczego nie umiała? Tylko ty (i paru nieudaczników życiowych) krzyczysz o wielkiej zapaści naszego kraju i ogólnej c------e. Każdy normalny człowiek zobaczy gigantyczny skok cywilizacyjny od 1989 do teraz. Polacy nie są nieudacznikami, po prostu startowali z mniejszego pułapu, ale debile twojego pokroju chcieliby zrobić "pstryk" i w 1990 być na poziomie Japonii. Tak się nie da.
  • Odpowiedz
@Cheater: Wiesz co, przekonałeś mnie! Musimy jak najszybciej wzorować się na Korei, nie ma czasu do stracenia na o----------e się. Przypadkiem Korea ma 0 mniejszości w rządzie a o demografii Korei wikipedia pisze:

Foreigners in Korea have never been a large portion of the population. Following the partition of Korea in the aftermath of the Korean War, the percent of foreigners in South Korea has risen to 3.4%[1] of the total population.

Więc po prostu zostawmy trochę Niemców i Ukraińców, a wszystkich muzułmańskich uchodźców utopmy w morzu. Tak stworzymy silną Polskę. Dzięki za otwarcie oczu.
  • Odpowiedz
@Cheater: Wow, nie ma to jak podawać Koreę za wzór wszelkich cnót, a kiedy są okazuje, że nie do końca odpowiada oczekiwaniom wyzywać ludzi od niedorozwojów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakoś Koreańczycy nie musieli się wzorować na Kanadzie, żeby się rozwinąć, więc czemu Polacy mają.
  • Odpowiedz
@Cheater: "Baranie"? Hoho! Zwieracze już pękają? Jakoś Korea pojawiała się najczęściej, czemu mielibyśmy wzorować się na jakimkolwiek innym państwie, skoro Korea miała taki gigantyczny, ciągle podawany przez ciebie wzrost PKB na obywatela. Jak uczyć się to od najlepszych!
  • Odpowiedz
@Cheater: Raczej tacy jak ty. Innowacje Korei nie zostały wymyślone bo ludzie chodzili po miastach i wrzeszczeli "EJ WY KOREAŃSKIE K---Y, WEŹCIE K---A I ZRÓBCIE COŚ INNOWACYJNEGO! NO COKOLWIEK K---A, BO INACZEJ P--------E, KUUUURWA". Co ja mam ci zrobić? W weekend opracować zimną fuzję?
  • Odpowiedz
@Cheater: Trudenau na razie nic nikomu nic nie zbudował i śmieją się z niego wszędzie, nawet w South Parku, więc nie wiem czemu mamy być gorsi. Wręcz przeciwnie, powinniśmy się śmiać razem z Amerykanami, bo oni mają gigantyczną potęgę cywilizacyjną w porównaniu z Kanadą, którą zbudowali wybierając Busha, Obamę, a wkrótce Trumpa.
Głosowaniem na Kukiza/Kaczora/Petru/Tuska odpowiadam za taki stan? A na jakie światłe elity ty głosowałeś w tym czasie?
  • Odpowiedz
@Cheater: Wow, czyli jesteś tak mniej więcej kilkakrotnie bardziej odpowiedzialny za stan Polski od kogokolwiek na wykopie. Wygląda na to, że masz mniejsze prawo krytykować wykopków niż wykopki Kanadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i właśnie dlatego w Kanadzie jest tak c-----o, że ludzie emigrują stamtąd gdzie tylko mogą, na przykład do Polski.


@jrs2: Czy ty w ogóle myślisz jak coś piszesz? Przecież to dopiero świeżo powołany rząd, więc żyją z tego co wypracowała przeszłość, a żeby to r------ć tak, aby ludzie musieli wyjeżdżać to trzeba byłoby mieć niezły talent. Nie wiem jaki ten będzie, więc z ferowaniem wyroków wolę sobie poczekać, lecz p--------z
  • Odpowiedz
TO JEST K---A SKANDAL, ŻE PRAKTYCZNIE CAŁY PRZEKRÓJ SPOŁECZEŃSTWA KANADY ZNALAZŁ REPREZENTANTA W RZĄDZIE, SKANDAL K---A JAK JA P------Ę.


@mnik1: W rządzie nie ma być przekroju społeczeństwa, a jedne z lepszych jednostek, które to popchną do przodu. Oni też mogą nimi być, ale to nie przekrój ma o tym decydować, a kompetencje. Pożyjemy zobaczymy, może będą bardzo dobrzy i mogą mieć oczywiście świetne kompetencje do swojej pracy.
  • Odpowiedz
Pożyjemy zobaczymy, może będą bardzo dobrzy i mogą mieć oczywiście świetne kompetencje do swojej pracy.


@XpedobearX: Ależ przyjacielu drogi wcale nie musisz "pożyć i zobaczyć", tylko wejść w gugla, wyszukać skład gabinetu i po prostu poczytać o kwalifikacjach tych ludzi.
  • Odpowiedz